Cash Tank

5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
akční

Tank plný peněz už se na vás valí! Nemusíte se ale bát, tenhle tank vás určitě nepřejede. Jde totiž o povedenou hru Cash Tank, kterou si pro všechny hráče připravil oblíbený výrobce výherních automatů Endorphina. V našem dnešním článku vám ji představíme.

Cash Tank veze peníze ve všech možných formách

Ačkoli by mohl název automatu Cash Tank napovídat, že se bude jednat o hru na vojenské motivy, není tomu tak. Ve hře totiž hraje hlavní roli slovo Cash nikoliv Tank, takže si můžete užít peníze na několik různých způsobů.

Po otevření hry na vás čeká klasické herní pole o velikosti 5×3 poseté penězi v různých formách. Čekají na vás symboly dolarů, hotovosti, zlatých karet nebo kufr plný zlatých cihel. Ty všechny se řadí mezi lépe vyplácející symboly. Jsou pak doplněné ještě o drahé kameny, které vyplácejí o trochu méně.

Pro tvorbu výherních kombinací máte k dispozici 10 pevných výherních řad. Velkou výhodou Cash Tank je rozpětí sázek. Minimálně si totiž můžete vsadit za 0,5 Kč a maximálně za 250 Kč. Toto rozpětí tak potěší spíše umírněnější hráče.

cash tank

Tank vystřílí respiny

Symbol tanku ve hře Cash Tank samozřejmě hraje také svou roli. Objevuje se totiž na válcích 2 až 4 a funguje jako symbol Wild nahrazující všechny ostatní symboly ve výherní kombinaci. Jakmile se objeví, roztáhne se po celém válci a tvá šance na výhru se ještě zvýší.

Kromě toho ale dokáže také spustit funkci respinů, a to bez ohledu na to, zda se ve výherní kombinaci momentálně nachází nebo ne. Celkem si můžete připsat až 3 respiny za sebou v případě, že vám po prvním respinu padnou postupně ještě dva tanky.

Cash tank je hra pro nenáročné (závěrečné hodnocení)

Co se týče grafiky a zvuku, hra Cash Tank nepřináší nic moc nového. Za to se jednoduše hraje, nemá žádné rušivé minihry ani další zbytečné funkce a roztočit svůj spin můžete už za 0,5 Kč. Tank vám navíc může přihrát až 3 respiny v jedné hře, díky čemuž je hra skvělá pro začátečníky a méně náročné hráče. Sám se k ní často a rád vracím, když si chci zahrát něco jednoduššího.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty