Chance Machine 20

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
akční

Automat Chance Machine 5 se řadí mezi velice oblíbené klasické automaty od vývojářského týmu z Endorphiny. Nyní vám však přinášíme ještě zajímavější, vybroušenější a blyštivější klenot. Chcete se dozvědět, co je na hře Chance Machine 20 tak zajímavé? Pokračujte ve čtení a všechno se od nás dozvíte.

Chance Machine 20 přináší více šancí na výhru

Jak asi správně tušíte, číslo dvacet v názvu automatu představuje počet herních linií. Na ty opět budete sbírat drahé kameny a šperky, jako tomu je ve hře Chance Machine 5. Pro výhru je potřeba získat alespoň tři růžové, modré, červené či zelené šperky tvarované do různých karetních obrazců. Nechybí přitom ani oblíbený symbol sedmičky, Baru nebo zvonečků.

Chance Machine 20 je zkrátka pětiválcová diamond klasika se vším všudy. Neminou vás přitom samozřejmě ani Wild symboly ve tvaru koruny, které se objevují na všech prostředních válcích. Ty mají navíc skvělou funkci roztahování po celém válci v případě, že vám může přinést nějakou tu výhru ležící v dosahu jeho roztažení.

chance machine 20

Dva Scatter symboly

Pokud jste hráli Chance Machine 5, určitě by vás zklamalo, pokud by hra Chance Machine 20 nenabízela dva Scatter symboly. Nemusíte se ale bát, tato funkce v automatu zůstává i nadále zachovaná.

Opět tak máte k dispozici zlaté a stříbrné Scatter hvězdy. Zatímco ta zlatá se objevuje úplně na všech válcích, stříbrná přichází v menším množství a získat ji můžete jen na prvním, třetím a pátém válci. Zato se však objevuje o něco častěji.

Různí se nejen frekvence zobrazování těchto symbolů, ale také výhry za ně. Za tři stříbrné Scatter symboly získáte 20× svůj vklad. U zlatého Scatteru záleží výhra na tom, kolik vám jich přistane. Za 3 dostanete trojnásobek sázky, za 4 dvacetinásobek a za 5 rovnou stonásobek svojí sázky

Diamanty Chance Machine 20 lákají už z dálky

Hra Chance Machine je všehovšudy automatem jako stvořeným pro milovníky klasiky. Nabízí 20 řad, diamond symboly i 2 Scatter symboly s různou výherností. Když si k tomu přidáte RTP mírně přesahující 96 % a nízkou volatilitu, máte automat jako vystřižený ze staré dobré školy.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty