Chilli Heat

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
sezónní

Mnozí lidé doslova milují pálivá jídla. Pocit pálení na jazyku a rtech i horko rozprostírající se uvnitř těla nám přináší pocit mírného adrenalinového zážitku. Ten si teď můžete přenést i do své hry díky automatu Chilli Heat od oblíbeného Pragmatic Play. Jaký pálivý recept si pro vás připravil?

Automat s vůní chilli – to je Chilli Heat

Pravděpodobně největší slávu dodala chilli papričkám mexická kuchyně. Možná i proto je celý automat Chilli Heat stylizovaný právě do oblasti této jihoamerické země. Coby symboly na vás čekají mariachi, kteří vyplácejí nejvíce, čivavy, tabasco omáčka nebo tequila. To celé je doplněné o klasické karetní symboly s nejmenší výplatou. Nechybí ani symbol Wild v podobě nápisu Chilli Heat

Jak už to tak u Pragmatic Play bývá, hru doprovází povedené animace, hudba podobná té tradiční mexické a krásný design. Chilli Heat se díky tomu hraje opravdu velmi příjemně a jistě potěší všechny hráče.

Co se mechaniky týče, Chilli Heat je klasický pětiválcový automat se třemi řadami symbolů. RTP automatu je 96,5 %, což představuje poměrně slušnou hodnotu. Hra má průměrnou volatilitu a je tak vhodná pro všechny typy hráčů. Výplatních linií v ní najdete celkem 25.

chilli heat

Chilli Heat a spalující slunce

V automatu Chilli Heat samozřejmě nechybí ani bonusová funkce. Ta se aktivuje v případě, že na prostředních válcích získáte 3 symboly slunce s knírkem. Za to následně dostanete automaticky 8 free spinů. Při nich mizí karetní symboly a zůstávají pouze ty s vyšší výplatou.

Další speciální funkcí, kterou jsme již mohli vidět i v jiných automatech od Pragmatic Play, jsou symboly peněz. Ty se zobrazují ve formě měšců s předdefinovanou hodnotou peněz nebo úrovně jackpotu. Pokud budete mít štěstí a získáte jich alespoň 6, spouští se funkce Automatické roztočení peněz.

V rámci této funkce zůstávají na válcích pouze symboly měšců a prázdná místa. Ty získáváte 3 free spiny, během kterých se prázdná místa doplňují o další měšce. Pokud některé z míst zaplníte, počet volných zatočení se resetuje zpět na 3. Takto hra pokračuje až do chvíle, kdy vyčerpáte všechna volná zatočení nebo zaplníte všechna pole měšci. Po konci hry se všechny hodnoty u měšců sečtou a přičtou se vám do výhry.

Tento peprný automat potěší i ty, kteří pálivé nemusí (závěrečné hodnocení)

Hry od Pragmatic Play se mohou pyšnit vynikajícím zpracováním a skvělými bonusovými funkcemi. Přesně to je také případ hry Chilli Heat. V ní si můžete připsat 8 volných zatočení nebo speciální funkci s penězi. Přidejte průměrnou volatilitu a RTP 96,5 % a získáte hru pro všechny hráče.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty