Cinema 81

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
akčníautomaty 81

Filmová branže často proniká i do ostatních koutů zábavního průmyslu. Výjimkou nejsou ani herní automaty, ve kterých na filmovou tématiku můžete narazit poměrně často. Příkladem toho budiž zajímavý slot Cinema 81 od Adell Gaming, který se právě točí výhradně okolo filmu. Vše, co o něm potřebujete vědět, najdete v našem článku!

Světla, kamera, akce!

Filmový svět je pro mnohé z nás něčím absolutně podmanivým. Prostřednictvím Cinema 81 máte možnost se do světla reflektorů postavit i vy. Provázet vás přitom budou sexy modelky, klapka, hvězda, bankovky nebo filmový pás. Hlavním úspěch ve filmu i ve hře samozřejmě představuje vytoužená zlatá soška.

Na slotu Cinema 81 jsou opravdu cítit charakteristické rysy Adell her. Grafika působí mírně retro a zvukové efekty jsou spíše jen pro dotvoření atmosféry. Točit budete na čtyřech válcích, které mají oblíbený počet 81 výherních linií.

Minimální sázka pro vstup do filmového průmyslu činí v Cinema 81 rovných 5 Kč. Průměrná RTP hry se pohybuje někde okolo 94 %, což sice není příliš, ale na kvalitě hry to nijak neubírá. Automat nabízí střední volatilitu, která obvykle sedí největšímu počtu hráčů.

Cinema 81

Násobitel s každým spinem

Co je na automatu Cinema 81 trochu překvapivé je fakt, že nepřináší žádné bonusové symboly. Nečekejte tedy žádný Scatter, Bonus symbol či dokonce ani Wild. Jedinou bonusovou funkci hry totiž řídí panel v pravé části jejího rozhraní.

Ten funguje jako samostatný válec a roztáčí se s každým novým spinem. Na něm si můžete vytočit hodnotu, kterou bude vaše případná tabulková výhra vynásobená. Ručičky se mohou zastavit na hodnotě 1× nebo dokonce až 9×. Tento prvek přináší do hry rozhodně více šťávy.

Cinema 81 rozhodně neurazí

Po všech stránkách je Cinema 81 velmi jednoduchým slotem. Nabízí oblíbených 81 výherních linií, průměrnou RTP a střední volatilitu, díky kterým si vybudoval slušnou hráčskou základnu. Jediným bonusem hry je pak válec s násobitelem roztáčející se s každým spinem. Chcete si zdarma vyzkoušet, kolik nadělí vám? Roztočte ho na našem webu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty