Clown Fish

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Apollo Games
Téma hry
přírodapohádkové

Vzpomínáte si na oblíbenou animovanou pohádku Hledá se Nemo? Chcete si na ni zavzpomínat a zároveň mít šanci na zajímavé výhry? Pak musíte zkusit hru Clown Fish od Apollo Games, která vás vezme právě do podmořského prostředí plného ryb a skvělých výher.

Poklad se v Clown Fish skrývá na dně moře

Hlavní roli ve hře Clown Fish hraje právě oceán a všechna jeho stvoření. Najít v něm tak můžete mořského ježka, kraba, chobotnici nebo například želvy. Chybět pak samozřejmě nemůže ani populární klaun očkatý, který dal hře název.

Svým zpracováním je hra stylizovaná spíše do retra. Výhru si totiž můžete připsat na 5 výherních liniích, grafika nenabízí žádné animované prvky a zvukový podkres je jen minimální, aby nijak nerušil hru.

Klaun očkatý coby násobitel

Ústřední postavou hry Clown Fish je samozřejmě právě klaun očkatý, který se zároveň stal předlohou i slavného příběhu o Nemovi. V tomto povedeném automatu od Apollo Games plní funkci Wildu, takže doplňuje výherní kombinace a funguje také jako násobitel. Pokud totiž přispěl k vaší výhře, automaticky 2× znásobí vaši výhru. Když z nich poskládáte plnou výherní linii, vyhráváte 500násobek vaší sázky. Při maximální sázce tak můžete dosáhnout i na maximální možnou výhru.

clown fish

Vzácná perla přináší bonus

Dalším nesmírně důležitým symbolem v Clown Fish je perla v lastuře. Už 2 tyto symboly totiž vyplácí bez ohledu na to, kde se na hracím poli nacházejí, a navíc 3 a více perel spouští bonusovou hru. V té jsou symboly náhodně opatřeny násobitelem a pokud se vám z nich podaří sestavit výherní kombinaci, bude vaše výhra znásobena právě o násobitel uvedený u jednotlivých symbolů.

S Clown Fish jsi už Nema našel

Musím uznat, že i přes nepříliš zajímavý vzhled se Clown Fish od Apollo Games hraje opravdu skvěle. Nabízí multiplikátor v podobě klauna očkatého a povedenou bonusovou hru s 15 free spiny, ve které jsou násobitelé rozmístěné prakticky na všech symbolech, díky čemuž se můžete těšit na hodně povedené výhry.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty