Cold & Hot

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Adell
Téma hry
akční

Ve hře Cold & Hot létá rtuť v teploměru nahoru a dolů. Na jednu stránku vás dokáže pořádně rozpálit parádními bonusovými funkcemi, na tu druhou zase pořádně zmrazit výherní kombinace. Co na vás v tomto originálním automatu od populárního českého Adell čeká?

Mráz střídají vedra v Cold & Hot

Ze začátku je automat Cold & Hot opravdu ledový. Na jeho třech válcích se protáčí různorodé symboly, mezi kterými nechybí nanuky a zmrzliny, mražené jahody, mince, ryby, kompas nebo diamanty. Právě poslední jmenované vám dokáží zajistit ty nejvyšší výhry.

Velmi slušný je také počet výherních linií, kterých zde najdete 27, což je pro tříválcový automat prakticky maximum. Výhry na nich bude podporovat Wild symbol, na který ještě přijde řeč.

RTP hry se pohybuje okolo slušných 94 %, které jsou však v porovnání s celkovou nabídkou trhu podprůměrné. Milovníci většího rizika pak jistě ocení vyšší volatilitu slotu a také jeho netradiční bonusové funkce.

Cold & Hot

Originální bonusové prvky

Na první pohled si jistě všimnete, že automat Cold & Hot nabízí příležitost na rozšíření válců na 4. K tomu však potřebujete poslední válec roztopit pomocí teploměru indikujícího pořádný nárůst teplot.

K otevření Hot režimu potřebujete, aby se na hracím poli ukázaly tři teploměry. Jestliže získáte pouze 2 a žádnou výhru, na posledním válci se spustí respin s dodatečnou šancí přičíst si třetí teploměr. V Hot módu pak máte k dispozici všechny 4 válce a 81 criss-cross linií.

Hot mód je omezený časovačem představovaným teploměrem v levé části hry. Jakmile teplota klesne na nulu, vracíte se zpět do Cold režimu. V obou režimech vám navíc bude sloužit zmiňovaný Wild, který automaticky zdvojnásobuje výhru z každé kombinace, jíž je součástí.

Netradiční klasika v podání Cold & Hot

Máte-li rádi tradiční tříválcové kousky, ale přeci jen cítíte, že ovoce už bylo dost, Cold & Hot možná pro vás bude tou správnou volbou. Nabízí totiž ideální splynutí klasické hry s moderními prvky, za které by se nemusely stydět ani ty nejnovější hry. Vyzkoušejte si tuto hru zdarma na našem webu a odhalte všechny její schopnosti.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty