Congo Cash

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
dobrodružnépřírodaakční

Pokud se řadíte mezi naše pravidelné hráče, určitě víte, že automaty od Pragmatic Play máme opravdu v oblibě. Jedním z nich je také hra Congo Cash, která vás vezme na dobrodružnou výpravu do džungle. Jste připraveni odhalit všechna její tajemství?

Dobrodružná výprava v Congo Cash

Pragmatic Play je jedním z nejvynalézavějších výrobců hracích automatů. Neustále nám servíruje nové a nové zajímavé hry, které nás prostě ani na chvíli nenechají v klidu. Přesně takový je i Congo Cash. V ní se totiž vydáte na výpravu po pořádně divoké džungli.

Ve hře na vás čekají paviáni, gorily, žáby, motýli, ale i klasické karetní symboly. Nechybí ani symbol Wild, který zde představuje nablýskaný drahokam. Celkem je můžete sbírat na luxusních 432 výplatních liniích, což už je opravdu velmi slušná porce. Válců je zde 5, ale řady jsou upravené tak, že na prvním a pátém válci jsou čtyři, ale na prostředních pouze 3.

Celý automat doprovází zvuky džungle a příjemná domorodá hudba, která tě ještě více vtáhne do hry. Nechybí přitom ani příjemné animace, povedená, ručně působící grafika a bonusy, o kterých vám více řekneme níže. I díky nim se pak teoretická RTP šplhá k 96,51 %.

congo cash

Congo Cash je napěchovaný bonusy

Po zapnutí hry vám určitě neunikne, že se nad prostředními třemi válci protáčí speciální symboly. Ty plní zvláštní funkci a mohou vám přinést ty nejzajímavější výhry. Jedná se o drahokamy s odměnami. Mezi nimi můžete najít:

  • násobky sázky: 5×, 6,25×, 7,5×, 10×, 12×, 15×, 16×, 18×, 20×, 25×, 30×, 40×, 50×, 60×, 75×, 80×, 100× nebo 200×
  • jackpoty: MINOR – 25×, MAJOR – 100×, GRAND – 2000×
  • volná zatočení od 8 do 100

Abyste tyto drahokamy získal, musíte na prvním a druhém válci najít symbol motýla a alespoň na jedním z prostředních válců symbol Congo Cash. Vaší odměnou bude ten drahokam, na jehož válci se objeví Congo Cash symbol.

Hry zdarma pak nabízí další speciální funkci. Během nich vám totiž hra zaručuje, že při každém otočení zdarma padne na válci, na kterém jste free spiny získal, alespoň jeden Wild. Vaše šance na výhru jsou tak ještě vyšší.

Kdo se bojí, nesmí do pralesa

U her od Pragmatic Play je běžné, že nabízí mnoho bonusových funkcí. S nimi však také přichází vyšší volatilita, které se nevyhnete ani u Congo Cash. Hra je tedy vhodnější spíše pro ty, kteří si rádi trochu zariskují a nefandí úplně klasickým hrám. Osobně si ji velmi užívám a vždy se k ní rád vracím, když mám chuť zahrát si o zajímavé bonusy.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty