Diamond Hill

6
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Tom Horn Gaming
Téma hry
akční

Zdají se vám všechny automaty stejné a hledáte něco nového? Pak byste měli zbystřit. Hra Diamond Hill od Tom Horn Gaming přináší hned několik zajímavých funkcí, které jen tak někde neuvidíte. Čtěte dál a dozvíte se o nich více.

Diamond Hill patří k jedněm z mých oblíbených automatů, ke kterým se uchyluji vždy, když už se mi ty běžné zkrátka okoukají. Rád bych vás proto dnes seznámil s tím, co vlastně nabízí, jak se hraje a v čem je tak speciální.

Neobvyklé uspořádání válců vás upoutá na první pohled

První, co v Diamond Hill nepochybně upoutá vaši pozornost, je neobvyklé rozmístění válců. Na prvním z nich se nachází pouze jeden symbol, prostřední tři řady mají běžné složení 3×3 a celé herní pole je zakončeno dalším válcem s jedním symbolem. Díky tomuto rozložení se Diamond Hill může pyšnit hned 36 výherními liniemi.

Jak jeho název napovídá, hlavní úlohu v automatu Diamond Hill hrají diamanty různých barev, které jsou však doplněny o symboly Wild, jež nejen nahrazují všechny symboly ve hře, ale působí také jako multiplikátory.

Opakovaná zatočení v Diamond Hill

Hra Diamond Hill od Tom Horn Gaming je vybavena funkcí opakovaného zatočení. Ta je spuštěna pokaždé, když je utvořena herní kombinace se symbolem Wild. Tato kombinace je následně uzamčena na hracím poli a dále doplňována dalšími symboly. Funkce je zastavena v momentě, kdy je výherními symboly vyplněno celé hrací pole nebo další otáčka již výherní symbol do kombinace nepřinesla.

Celá kombinace je poté znásobena náhodným multiplikátorem, který je navázaný právě na symbol Wild. Čím více Wildů ve výherní řadě máte, tím větší bude i násobek vaší výhry.

diamond hill

Diamond Hill přináší do hry svěží vítr (závěrečné hodnocení)

Diamond Hill je v mnoha směrech opravdu originálním automatem, který potěší především ty, kteří rádi zkouší něco nového. Díky netradičnímu rozložení válců, skvělé funkci opakovaného zatočení a vysokým násobkům výhry si ji jistě zamilujete stejně rychle, jako já.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty