Diamondz

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
dobrodružnéovocné automaty

Diamanty fascinují lidi již od pradávna. Jejich lesk a luxus láká krále, dobrodruhy i všemožné zloděje. Těch se ale v Diamondz od Synotu rozhodně bát nemusíte. Tenhle vybroušený diamant si můžete vychutnat z pohodlí domova a přijít si tak na pořádné jmění. Dokážete jej najít?

V Diamondz nejde jen o diamanty

Ačkoli by se to podle názvu nemuselo zdát, ve hře Diamondz nejde jenom o drahé kameny. Hra je totiž postavená na starých známých ovocných základech. Najdete v ní tak třešně, citrony, švestky, melouny, pomeranče a jiné šťavnaté ovoce, které vám může přinést výhru stejně dobře, jako drahé kamení. K dispozici vám je přitom 20 výplatních linií.

V Diamondz na vás čeká také oblíbený symbol Joker, který ve hře funguje jako Wild a objevuje se na válcích 2 až 5. Diamanty zde samozřejmě také nemohou chybět a plní funkci Scatter symbolů spouštějících bonusovou hru.

diamondz

Třpytivá bonusová hra v Diamondz

Největším lákadlem hry Diamondz je samozřejmě bonusová hra. Tu spouští právě symboly diamantů, kterých na hracím poli musíte poskládat alespoň 5. Jakmile se tak stane, spouští se 5 free spinů, a k tomu vyhráváte částku uvedenou u diamantů.

V rámci bonusové hry pak vyhráváte vždy částky uvedené u diamantů na zlatém poli bez toho, aby bylo nutné je poskládat na výrobní linii. Částka u těchto diamantů je vždy stejná jako ta, se kterou jste do hry vstupovali. Pokud tedy aktivujete bonusovou hru se součtem 2 500 Kč, každý diamant v ní bude mít hodnotu 2 500 Kč. Díky tomu si můžete přijít na opravdu parádní výhry.

Posbírejte diamanty a připište si vysoké výhry

Diamonz je opravdu extrémně podařená hra. Nechybí v ní tradiční symboly ovoce, joker coby Wild symbol ani bonusová hra s free spiny. V hlavní roli jsou samozřejmě diamanty fungující jako Scatter symbol. Osobně se k Diamondz velmi rád vracím, protože kombinují klasický ovocný automat s moderními prvky a podařenou grafikou. Jestli máte tenhle typ automatů rádi, rozhodně to stojí za vyzkoušení.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty