Fire Strike

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
akčníretro

Hledáte moderní automat s nádechem nostalgie? Pak byste měli zbystřit! Přesně to je totiž Fire Strike od Pragmatic Play, který v sobě mísí prvky klasického automatu a moderní online hry. Pokud se chcete dozvědět, co všechno můžete od Fire Strike očekávat, rozhodně pokračujte ve čtení.

Fire Strike přináší ohnivou zábavu

Hra Fire Strike do společnosti Pragmatic Play je zasazená do pěti válců. Ty jsou stylizované tak, aby připomínaly automaty v kamenných hernách a casinech. Symboly automatu představují správné retro, proto mezi nimi najdete Bary, sedmičky, kostky, žetony nebo karty. Srdce každého správného casino hráče tak díky nim jistě zaplesá.

Jak jsme již zmiňovali, automat je posazený na 5 válců se třemi řadami symbolů. Nejvíce přitom vyplácí symboly červené sedmičky, nejméně obdržíte za různorodě zbarvené sedmičky nebo jednoduché symboly barů.

Pro skládání svých výherních kombinací můžete využít celkem 10 výherních řad. Velkou výhodou automatu je především jeho slušná RTP, která se v průměru pohybuje na 96,5 %.

fire strike

V hlavní roli Fire Strike symbol

Automat Fire Strike získal své jméno nejen díky plamenům, které kolem automatu hoří. Jeho nejdůležitějším prvkem je totiž právě stejnojmenný symbol. Na hracím poli se vám může objevit ve dvou formách – Wild nebo klasický symbol. Wild nahrazuje ve hře všechny ostatní symboly, zatímco klasický Fire Strike symbol plní funkci Scatteru a vyplácí bez ohledu na výplatní řady.

Čím více symbolů Fire Strike posbíráte, tím větší výhry si připíšete. Pro alespoň vrácení sázky potřebujete 6 těchto symbolů, maximálně si pak můžete připsat 5000× svou sázku za 15 symbolů. Když ale získáte 15 Fire Strike Wild symbolů, připíšete si jackpot automatu představující maximální možnou výhru.

Spousta zábavy s ohněm (závěrečné hodnocení)

Hra Fire Strike má rozhodně co nabídnout. Ať už se jedná o její poměrně slušný audiovizuál nebo pestré možnosti výher. Zároveň však přináší jednoduchou hratelnost, ve které se nemusíte ohlížet na zbytečné množství různých miniher.

Nám osobně se Fire Strike velice líbí a díky možnosti získat v něm přímo in-game jackpot se k němu pravidelně vracíme vždy při dlouhé chvíli.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty