Fishin’ Reels

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
příroda

Rybáři všech zemí, spojte se! A vyzkoušejte si výherní automat Fishin’ Reels, který si připravila společnost Pragmatic Play právě pro všechny milovníky rybaření. Celý je totiž protkaný rybářskou tématikou a vaším hlavním cílem budou především velké úlovky. Jste připraveni nahodit udičku?

Připravte se na velké úlovky s Fishin’ Reels

Konečně je tady další správný automat pro všechny rybáře, který si klidně můžete zahrát při čekání na svůj úlovek. Celý automat je tematicky stylizovaný do řeky, kde na vás čekají všechna možná i nemožná říční stvoření. Pro ještě větší zážitek ze hry navíc automatem doprovází velmi příjemná hudba, která hru nijak nenarušuje.

Co se samotné mechaniky automatu týče, obsahuje 5 válců se 3 řadami. Na nich můžete najít ryby, raky, hvězdice, žáby, potápěčské brýle, ploutve nebo i klasické karetní symboly, jako jsou piky, srdce, káry a kříže.

K dispozici máte 10 výplatních linií a získat můžete najednou až 1200× svou sázku. I díky nim se můžete těšit na průměrnou RTP sahající k 96,5 %, avšak také poměrně vysokou volatilitu, která ne všem hráčům vyhovuje.

Fishin’ Reels

Bonusové hry s free spiny

Na ty nejšťastnější rybáře čeká ve hře Fishin’ Reels možnost získat bonusové hry s 10 až 15 free spiny. Počet free spinů je daný tím, kolik symbolů BONUS se vám podaří na hrací pole dostat. Minimum jsou 3, maximum je 5. Před samotnými free spiny si můžete vybrat bonusovou hru, ve které je roztočíte.

Fishin’ Reels – Reel it in

První bonusovou funkcí je Reel it in, při které se na obrazovce objevují rybí peníze. Ty získají při každém zatočení náhodnou hodnotu od 0,5× po 250× vaší počáteční sázky nebo free spiny navíc. Na pátém válci se pak během této bonusové hry objevuje rybář. Když ho dostanete na herní pole, všechny symboly rybích peněz na obrazovce se sečtou a vyplatí se vám.

Fishin’ Reels – The Big Catch

Druhá bonusová hra nese název The Big Catch. Při ní se u náhodných symbolů objevuje symbol Velký úlovek. Pokud padnou 3 nebo více těchto symbolů, spustí se mini hra, při které rybář nahodí návnadu mezi ryby, které se o ní poperou. Náhodně přitom dojde k vybrání 0,2× až 1 000× vaší počáteční sázky. Tento násobek okamžitě dostanete na svůj účet. Kromě toho navíc získáte i další 2 volná zatočení.

Super úlovky ve skvělém automatu (závěrečné hodnocení)

Pokud si potrpíte na opravdu parádní úlovky, máte rádi krásně animované automaty a bonusové funkce, Fishin’ Reels by vám nemělo uniknout. Nám se hrálo jednoduše skvěle a díky možnosti výběru bonusové funkce lze dost ovlivnit, jak se vám bude hra hrát. Vyzkoušejte si to na vlastní kůži.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty