Fixi Dixi

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Adell
Téma hry
akčníjoker automaty

Jokerů je na trhu s automaty opravdu velké množství, ale Jokeryně? To tady ještě nebylo! Jmenuje se Fixi Dixi, tvář jí dali vývojáři z Adell Gaming a nabízí velmi zajímavý herní zážitek pro nadšence do retro automatů. Chcete se o ní dozvědět více? Pak pokračujte ve čtení!

Komiksová hříčka

Ihned po otevření hry Fixi Dixi se ocitnete prakticky v komiksu. Právě symboly z těchto tradičních animovaných magazínů vás budou provázet celou hrou. Nejlépe vyplácí modrá sedmička, zvonek a čtyřlístek. Menší výhry pak můžete očekávat od nápisů, kdy úplně nejméně dává „BOOM!“.

Celá grafika buduje retro atmosféru celého automatu. Ta je ještě umocněná jeho tříválcovou mechanikou s jednoduchými 5 výherními liniemi. Nízko je také nastavená celá volatilita hry a na své si tak přijdou opravdu především milovníci klasických her.

Podobně jako u většiny Adell her se průměrná RTP hry pohybuje okolo 94 %. Není to bohužel nejvíce a hrám to na zajímavosti rozhodně nepřidá. I tak je Fixi Dixi slotem, který by hráčům rozhodně neměl uniknout.

Fixi Dixi

Divoká Fixi Dixi

Hlavní roli v automatu hraje samozřejmě právě Jokeryně Fixi Dixi. Ta je pořádně divoká a při každém svém vystoupení na jednom z válců to dává najevo.

Sama totiž funguje jako Wild symbol, který se dokáže roztáhnout po celém válci. K tomu dojde v případě, že najdete kdekoliv alespoň část z ní. Následně funguje jako klasický divoký symbol a dokáže vytvářet ještě zajímavější výherní kombinace.

To však není všechno. Jestliže je totiž součástí některé z výherních kombinací, automaticky spustí respin. Při něm je kombinace uzamknutá na svém místě a roztočí se ostatní válce. Díky tomu máte možnost získat větší a lepší kombinace. Pokryjete-li stejnými symboly kompletní herní pole, celá vaše kombinace je vyhodnocená ještě jednou.

Fixi Dixi to umí pořádně rozjet

Hra Fixi Dixi je v mnohém opravdu netradiční. Už jenom to, že si místo Jokera vybrala jeho ženskou verzi rozhodně představuje zajímavé osvěžení. Když k tomu přidáme funkci respinů, které umí Jokeryně spustit, získáme velmi povedenou komiksovou hru, která rozhodně neurazí. Na našem webu si ji samozřejmě můžete vyzkoušet zcela zdarma.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty