Flamb Fruits 81

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Ovocné automaty představují původní a dodnes nejběžnější podobu výherních slotů, těch fyzických i těch fungujících online. Společnost Casimi jich také nabízí celou řadu. Jedním z nich je online automat Flamb Fruits 81. Ten rozhodně stojí za pozornost, neboť nabídne hráčům skutečně velkou porci zábavy.

Ovoce na ohni v automatu Flamb Fruits 81

Hra probíhá v tomto případě na animovaném pozadí, na kterém šlehají plameny. Ovoce, které se točí na válcích, tak bude asi opravdu flambované. Důležitější je však to, že automat má čtyři válce se třemi řádky a je na nich nastaveno celkem 81 výherních linií. To znamená, že výherní je každá situace, ve které se objeví stejné symboly na sousedních válcích, pokud tedy kombinace začíná na prvním válci vlevo. Tento systém nese název criss cross a mezi hráči je nepřekvapivě velice oblíbený.

Podoba jednotlivých symbolů povětšinou nepřekvapí žádného hráče, který někdy v minulosti výherní automat alespoň zahlédl. Pravdou ale je, že některé ze symbolů jistou míru originality přece jen mají. Na válcích se protáčejí bary, třešně, limetky, jablka, borůvky, granátová jablka, melouny a tradiční nejcennější symbol: sedmička. Ta v případě čtyřčlenné kombinace nabídne dokonce až 160násobek sázky.

Dosažení výherní kombinace také znamená, že její symboly zmizí a na jejich místa spadnou symboly nové.

Flamb-Fruits-81

Speciální symbol a jeho vlastnosti

Číslo 81 plní na automatu Flamb Fruits 81 funkci Wild symbolu, který nahrazuje všechny symboly běžné a zvyšuje tak šanci na výhru. Stejně tak jistě oceníte i fakt, že každý Wild symbol ve výherní kombinaci znamená také násobení výhry dvakrát. Čím více Wild symbolů, tím větší výhra vás tedy čeká.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty