Fresh Fruits

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Endorphina
Téma hry
ovocné automaty

Ovocné hrací automaty jsou nesmrtelnou klasikou všech online casin. Hráči je vyhledávají pro jejich jednoduchost a možnosti zajímavých výher. Také se k nim rád vracíte a pokoušíte své štěstí? Pak pro vás máme jeden skvělý tip! Fresh Fruits od Endorphiny v sobě kombinuje to nejlepší z tradičních ovocných automatů a zároveň přidává moderní prvky, díky kterým je hra ještě zajímavější. Pojďte se s námi podívat, jak se hraje.

Fresh Fruits není obyčejný ovocný automat

Fresh Fruits se může pyšnit opravdu povedeným audiovizuálním zpracováním. Jeho moderní vzhled mu dává jistou výhodu nad jinými ovocnými automaty, které jsou běžně zpracovávány spíše v retro stylu a nové hráče mohou svým vzezřením poněkud odrazovat. Velmi povedený je také jemný zvukový podkres, který hráče nijak neruší, naopak hru skvěle doplňuje.

Hrací pole skýtá celkem 5 válců po 4 symbolech. Mezi nimi naleznete jablka, kokosy, sedmičky, jahody, melouny, citrony nebo zvony. K tomu nechybí ani oblíbené Wild symboly nebo Scatter v podobě hvězdy, který přináší nejvyšší výplaty.

fresh fruits

Jste opravdový hráč? Zkuste Hop nebo trop

Stejně jako i mnoho jiných automatů od Endorphiny přináší Fresh Fruits možnost svou sázku zdvojnásobit v minihře hop nebo trop. Tu můžete aktivovat kdykoliv po dosažení výherní kombinace kliknutím na tlačítko karet v levém spodním rohu obrazovky.

Ve hře je vždy nejdříve otočena krupiérova karta a vaším cílem je ve zbylých 4 najít kartu vyšší než má dealer. Pokud se vám to povede, vyhráváte dvojnásobek své původní výhry. U nižší karty o celou výhru přicházíte, v případě remízy dostáváte další pokus. Své štěstí můžete zkoušet tak dlouho, dokud nebudete s výhrou spokojeni, nebo o ni zcela nepřijdete.

Fresh Fruits je čerstvý vítr mezi ovocnými automaty

Některým hráčům se mohou zdát ovocné automaty příliš staromódní a nezajímavé, to ale pro Fresh Fruits neplatí. Díky jeho pěti válcům, Scatter symbolům a funkci Hop nebo trop přináší do ovocných automatů svěží vítr, který si jednoduše musíte vyzkoušet.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty