Fruit Joker II

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Pamatujete na legendární klasiku od Adell Gaming Fruit Joker? Pokud se také řadila mezi vaše oblíbené hry, máme pro vás dobrou zprávu! Pokračování totiž na sebe nenechalo dlouho čekat a my vám můžeme představit Fruit Joker II. Co nabízí oproti svému předchůdci a povedlo se ho ještě vylepšit?

Stejná ovocná klasika v podání Fruit Joker II

Na první pohled se od původní hry snad nezměnilo nic kromě barvy pozadí. I ve Fruit Joker II totiž primární symboly tvoří melouny, kiwi, pomeranče, hrozny, no zkrátka všemožné druhy ovoce. Opět jsou také doplněné o symbol hvězdy, který vyplácí ze všech nejvíce a dokáže vám zajistit až 160× vaši sázku.

Milovníci 81 automatů se ani v případě pokračování Fruit Jokera nemusí bát. K dispozici je totiž opět oblíbených 81 výherních linií rozložených do 4 válců. Zatočit je můžete od 5 Kč stejně jako původní hru.

Prakticky nezměněná zůstala i retro grafika a jen mírné zvukové efekty, které nijak neodvádí pozornost od hry samotné. Průměrná RTP se opět pohybuje na hranici 94 % a všechny hráče jistě potěší střední volatilita poskytující ideální herní podhoubí.

Fruit Joker II

Wild násobitel opět nechybí

Na bonusovou funkci, která by posunula hru možná ještě trochu výše, zde bohužel nenarazíte. Opět si tak musíte vystačit pouze s Wild násobitelem, který byl hvězdou i v původní hře Fruit Joker.

Váš násobitel se bude znovu odvíjet od toho, kolik Wildů do výherní kombinace dostanete. Jeden Wild tabulkovou výhru zdvojnásobí, dva Wildy zčtyřnásobí a tři Wildy rovnou zosminásobí. Příliš se toho tedy nezměnilo, ale kvalita se Fruit Joker II rozhodně upřít nedá.

Fruit Joker II nic nového nepřináší

Ačkoliv máme klasické hry opravdu rádi, musíme tentokrát říct, že Fruit Joker II není nic nového pod sluncem. Adell Gaming jednoduše vzali povedenou starší hru a dali jí mírně upravený kabátek. Všechny její mechanismy však ponechali na svém místě a milovníky klasiky tak určitě Fruit Joker II nenechá chladným. Co na něj říkáte vy? Vyzkoušejte si jej na našem serveru zdarma a dejte nám vědět!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty