Fruitisima

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Je libo sladké ovocné potěšení a k tomu navíc šanci na trefení parádní výhry? Potom vaše oči zabloudily na ty správné řádky, protože tu máme hrací automat, který přesně tohle nabízí! Jmenuje se Fruitisima a je od česko-slovenského vývojáře Casimi.

Fruitisima se dá jedním slovem popsat jako „příjemný“. Ačkoliv to není vůbec originální, až si tímhle automatem poprvé zatočíte, určitě nám dáte za pravdu. Na začátku vás pozdraví sympatický ženský hlas a při roztočení válců vás obestře poklidná muzika.

Ovocné laskominy, ze kterých se sbíhají sliny

Jak bylo předestřeno už na začátku recenze, Fruitisima je ovocný automat. Má 5 válců a vyplácí nikoliv na základě předem daných výherních řádků, ale na základě počtu symbolů, které vytočíte vedle sebe. Tímto způsobem se Fruitisima podobá kaskádovým hracím automatům, kdy výhry činí násobky počtu u sebe stojících symbolů.

Výplata výher už od 5 vedle sebe stojících symbolů. Výhry jsou v tomto případě malé, zato však padají poměrně často. Největší zábava samozřejmě začíná při alespoň 12 symbolech, kdy padají výhry ve výšce stonásobků. U plného „plátna“ se pak můžete těšit až na 500násobek výher.

fruitisima-cesky-hraci-automat-casimi

Hrací automat Fruitisima a symbol Wild

K výhrám v českém automatu Fruitisima nejvíce dopomáhá symbol Wild. Ten se v případě potřeby roztáhne na celé hrací pole. A k tomu zařídí jeden respin. Respiny na sebe mohou navazovat a to zcela neomezeně. Záleží pouze na vašem štěstí.

Výherní automat Fruitisima je příjemným, téměř až relaxačním zážitkem. Díky pohodové hudbě a měkkému komentáři a hlavně díky barevným, slaďoučkým symbolům se hodí na prozáření dne. Doporučujeme vám, abyste si ho alespoň vyzkoušeli. Za to nic nedáte. Na našich stránkách můžete hrát automat Fruitisima zcela zdarma, po neomezenou dobu a bez nutnosti registrace do online casina.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty