Fruity Gold 81

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Stará moudrost praví, že sůl je nad zlato. Synot na to jde ale trochu jinou cestou. V jeho hře Fruity Gold 81 je totiž tou nejcennější komoditou právě ovoce. Pojďte se s námi podívat, jak se tenhle nástupce slavného Fruity Gold hraje a co je nového oproti jeho předchůdci.

Válec navíc a nový kabátek

Pokud jste měli rádi původní Fruity Gold, jistě si okamžitě všimnete, že ve Fruity Gold 81 přibyl válec navíc. To dává smysl, protože právě díky tomu je možné vytvořit oněch pověstných 81 výherních linií, které jsou mezi hráči tak oblíbené. Do oka vám také určitě padne, že se prostředí z původní zelené změnilo na modrou. Všechno ostatní ale zůstává při starém.

Prim tak stále hraje ovoce, které je doplněné o dva typy Wild symbolů. Jedním z nich je Joker doplňující kombinaci a druhým jsou cihličky, které nejen kombinaci doplní, ale navíc zdvojnásobí vaši výhru. Chybět pak nemůže ani Mystery symbol ve formě kostek, pro které byl vyhledáván již původní Fruity Gold.

Kostky jsou vrženy i ve Fruity Gold 81

Kostky se ve světě řadí mezi ty nejoblíbenější hazardní hry. Hráli je již starověcí Římané a slavné Caesarovo prohlášení “Kostky jsou vrženy” doslova zlidovělo. Právě ony jsou pak tím, co chcete ve Fruity Gold 81 získat.

Fungují zde totiž jako Mystery symboly, které přináší náhodné násobky vaší výhry. Zatímco v původním tříválcovém automatu bylo možné vyhrát maximálně 300násobek vaší sázky, teď už je to až 500násobek. S maximální sázkou tak můžete vyhrát nejvyšší možnou výhru povolenou v českých casinech.

fruity gold 81

Fruity Gold 81 – perfektní pokračování klasického hracího automatu

Fruity Gold se dlouhodobě řadí mezi mé nejoblíbenější hrací automaty. Má jednoduchou mechaniku, skvělé prostředí a doplňkové Mystery symboly. To zůstalo stejné i u Fruity Gold 81, ale navíc přibyl válec a možnost vyšších výher při dosažení 4 Mystery symbolů. Když k tomu přidáte teoretickou RTP až 98,02%, dostanete vynikající ovocný automat, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty