Fruity Square

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Není ovoce jako ovoce. Je sice pravdou, že jde o nejběžnější téma výherních automatů, avšak ovocné symboly mohou mít mnoho různých podob. Některé jsou detailní, jiné spíše stylizované, jindy zase na sebe bere ovoce podobu úplně jinou. Ovoce automatu Fruity Square je originálním tím, že je hranaté. Jak ale dobře se automat hraje?

Ovoce a pravé úhly v automatu Fruity Square

Hranaté ovoce se hráčům točí před očima na třech válcích se třemi řádky. Způsobu pro sestavení výherní kombinace je zde celkem sedm. A jaké že ovoce tady bylo slisováno do čtverečku? Jedná se o citróny, pomeranče, kiwi, švestky, melouny, kokosy a jahody. Jejich hodnoty se pohybují od pouhého vrácení sázky až po její čtrnáctinásobek.

Automat je graficky dobře zpracovaný a uznání si zaslouží i hudební doprovod. Vyhodnocování výherních kombinací probíhá běžným způsobem tedy zleva doprava. Jako bonus jde zde aktivace násobitelů výher ve chvíli, kdy jeden symbol zaplní celou hrací plochu.

Fruity square

Dvojnásobný Wild pro dvojnásobnou zábavu

Autoři hry Fruity Square se rozhodli nasadit do ní hned dva typy Wild symbolů. První z nich má podobu zeleného čtyřlístku na druhém a třetím válci. Kromě toho, že nahrazuje ostatní symboly umí také expandovat na celý válec a v případě, že se stane součástí výherní kombinace spustí Respin.

Druhý typ Wild symbolu má podobu fialového čtyřlístku a mnoho z vás už asi tuší, že se může objevit jen na prvním válci. I tento Wild symbol nahrazuje symboly ostatní, kromě toho ale umí násobit výhry.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty