Frutiki Tribe

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Apollo Games
Téma hry
ovocné automatyakční

Naskočte na vlnu exotických zážitků, užívejte si zábavu a vzrušení na maximální míru! Frutiki Tribe je esencí těch nejlepších čtyřválcových automatů!

Frutiki Tribe je další z povedených hracích automatů, který vám vykouzlí úsměv na tváři i v případě, že nevyhráváte. Hrací automat je zasypaný ovocnými symboly vyvedenými v komiksovém stylu. Tyhle symboly žijí vlastním životem.

Když automat roztočíte, tak vyjeknou úlekem. Když se válce zastaví, začnou brblat kvůli nepohodlnému dopadu. A nakonec když sestaví výherní kombinaci, dělají psí kusy ve stylu ptáků z hracího automatu Angry Birds. Se symboly v hracím automatu Frutiki Tribe si tak brzy uděláte vazbu. Bude vás bavit, jak reagují na hru.

Vstupte do tropické džungle výher

I navzdory vtipným symbolům přichází největší zábava ve Frutiki Tribe s výhrami. Největší výhry vás čekají po zkompletování melounů, hroznového vína a švestek. Ať už však zkompletujete jakékoliv symboly, dostavit se může také násobič. Ten původní výhru může zvýšit 2× až 8×!

V případě, že se vám příliš nevede, vypomůže také Wild. Wild symbol je nositelem zmiňovaného násobiče, kromě toho pak nahrazuje všechny chybějící symboly na hracím poli. Ve výherní kombinaci můžete mít až 3 Wildy, což znamená vynásobení původní výhry 8×.

Frutiki Tribe má celkem 81 výherních řádků. Na 81 výherních linií se přitom hraje bez ustání. To znamená, že tuto funkci nemusíte nijak aktivovat. Šance na výhru jsou pořád stejně vysoké.

frutiki tribe

Automat Frutiki Tribe se hodí pro všechny hráče

Frutiki Tribe je jedním z nejlepších hracích automatů nejen od společnosti Apollo. Tento online automat je naprosto nenáročný a hodí se tak pro všechny druhy hráčů. Nabízí parádní grafiku a vyváženou hratelnost, díky níž se člověk nikdy nenudí.

Máte-li rádi kreslené hrací automaty, které mají pořádnou „šťávu“, tzn. které disponují perfektní atmosférou, budete mít rádi i tuhle hru. Frutiki Tribe je prostě boží.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty