Gems Bonanza

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
akční

Vábení drahokamů už zlákalo nejednoho z nás. Teď vám díky Pragmatic Play leží doslova u nohou. Ve vynikající hře Gems Bonanza totiž hrají právě různé drahokamy hlavní roli. Chcete se dozvědět, jak si některý z nich uloupit pro sebe? Pak pokračujte ve čtení!

Vtrhněte do pokladnice v Gems Bonanza

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, hra Gems Bonanza od Pragmatic Play je jen a pouze o drahokamech. Těch zde najdete hned 7 druhů, přičemž nejvíce vám přinesou ty červené, nejméně pak modré. Celá hra je posazená do speciálního hracího pole 8×8 a nemá výherní linie.

Výhry si totiž ve hře připisujete podle počtu drahokamů, které leží vedle sebe. Minimálně jich musí být 5, nejvyšší výhry se vám však připíší pouze v případě, že jich získáte 25 a více. Automat je vybavený funkcí propadávání. To znamená, že výherní kombinace vždy zmizí, aby uvolnila své místo drahokamům nad ní. Tak si můžete připsat ještě více zajímavých výher.

Automat nabízí přívětivé rozpětí sázek od 5 do 80 Kč. Podobně jako většina automatů od Pragmatic Play má i Gems Bonanza poměrně vysokou volatilitu. Bude tak vyhovovat spíše těm, kteří rádi riskují. RTP hry je však více než slušná – dosahuje hodnoty až 96,55 %.

gems bonanza

Dvě skvělé bonusové funkce

Hra Gems Bonanza nabízí dvě vynikající bonusové funkce. První je Funkce otočení. Při základní hře se mohou objevit speciální barevné znaky a pokud výherní kombinace padne na některý z těchto znaků, aktivuje se tato speciální funkce dle barvy značky:

  • Modrá (nukleární) – všechny symboly na obrazovce zmizí a nahradí je nové
  • Růžová (Wild drahokam) – náhodné symboly na obrazovce se změní na Wild
  • Hnědá (čtverce) – objeví se náhodné bloky symbolu o velikosti 2×2
  • Červená (kolosální symbol) – náhodně se objeví symboly 3×3, 4×4 či 5×5
  • Zelená (šťastný Wild) – náhodně se přidá 5 až 12 Wild symbolů

Druhou funkcí je takzvaná Zlatá horečka. Ta se naplní vždy, když propadnutím získáte další výhru. Když nasbíráte 114 a více výherních symbolů, spustí se zlatá horečka na úrovni 1 s násobitelem 2×. Sbíráním dalších symbolů se můžete propracovat až na desetinásobný násobitel.

Gems Bonanza je výborná hra (závěrečné hodnocení)

Jelikož jsem sám milovníkem netradičních her, musím říct, že Gems Bonanza mě opravdu oslovila. Nabízí skvělé pojetí bez výherních linií a k tomu také dvě vynikající bonusové funkce, které dokáží pořádně zamávat s výhrami. Když k tomu přidáte slušnou RTP a příjemné rozpětí sázek, dostanete výbornou hru stojící za vyzkoušení.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty