Golden Ox

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
sezónní

Zlatý vůl či buvol je jedním ze znamení čínského zvěrokruhu. Ačkoli jeho rok nás teď nějakou dobu čekat nebude, vás to trápit nemusí. Díky povedené hře Golden Ox od Endorphiny nemusíte čekat, až bude kalendář zase v jeho znamení a můžete jít vstříc osudu ještě dnes. My vám v rámci našeho článku ukážeme, jak na to.

Ve znamení Golden Ox

Jak už jsme zmiňovali, zlatý vůl (u nás spíše buvol) je znamení čínského zvěrokruhu. Právě jeho a čínskou tématiku si Endorphina vybrala pro svůj velmi povedený automat Golden Ox.

V něm vás čekají symboly jako je lotosový květ, koi kapři, čínské zvonkohry nebo talismany štěstí. Nechybí ale ani klasické karetní symboly, které jsou také stylizované.

Výherní kombinaci zde můžete poskládat na výjimečných 50 výplatních liniích. Těch automat využívá díky tomu, že je jeho pětiválcové hrací pole rozšířené o jednu řadu navíc. Nenajdete zde tak typické 3, ale rovnou 4 řady. Největší výhry pak získáte, když se vám některou z nich povede zaplnit zvonkohrou.

Podobně jako i ostatní hry od Endorphiny přichází Golden Ox s velmi povedenou grafikou a slušným hudebním doprovodem laděným do klasických čínských melodií. Příjemné je také rozpětí sázek, kdy minimální částka činí 2,50 Kč a maximální pak 250 kč.

golden ox

Golden Ox coby Wild i free spiny

Samozřejmě ve hře nechybí ani samotný symbol zlatého vola. Ten zde plní funkci Wildu nahrazující všechny ostatní symboly ve výherních kombinacích. Objevuje se na všech válcích kromě toho prvního.

Nejdůležitější je však pro volná zatočení. Těch získáš 10 v případě, že na prvním, druhém a třetím válci získáš zlatý talisman pro štěstí. V této bonusové hře zůstávají Wildy na svém místě až do konce. To vám může zajistit opravdu slušné výhry. Jestliže získáte další 3 symboly během volných zatočení, dostanete dalších 5 volných zatočení.

Co napíše tento povedený automat do hvězd vám?

Jestliže máte rádi automaty od Endorphiny, Golden Ox vás určitě nadchne. Má povedenou grafiku, příjemnou hudbu a bonusová volná zatočení se speciální funkcí Sticky Wild. Nabízí rovněž nadstandardních 50 výplatních linií a RTP blížící se 96 %. Tento automat by vás rozhodně neměl minout.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty