Great Rhino

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
příroda

Chcete zažít exotiku a poznávat africkou faunu? Pak zbystřete! V Pragmatic Play si pro vás připravili luxusní hru Great Rhino z prostředí afrického safari. Čeká vás pořádná porce zábavy se zvířaty i zajímavé bonusové funkce. Chcete se dozvědět, na co se můžete těšit? Pokračujte ve čtení našeho článku a všechno se dozvíte.

Mezi divokou zvěří s Great Rhino

Jestliže máte rádi zvířata, automat Great Rhino vás rozhodně potěší. Právě zvířata, jako jsou nosorožci, hyeny, krokodýli, leopardi nebo plameňáci tvoří hlavní symboly hry. Doplňují je přitom stylizované karetní symboly, které však vyplácejí o poznání méně.

Chybět nemůže ani symbol Wild nahrazující všechny symboly. V základní hře Great Rhino má tvar modrého žetonu s nosorožcem a objevuje se na všech pěti válcích. Symboly přitom můžete skládat na výherních liniích s průměrnou RTP ve výši 96,53 %. Mnoho hráčů také jistě potěší průměrná volatilita hry.

great rhino

Bonusové funkce na rohu nosorožce

Co máme na automatech od Pragmatic Play nejraději? Správně, bonusové funkce. Ve hře Great Rhino na vás čekají hned 2 a obě dvě pořádně zvyšují vaši šanci na výhru.

První z nich jsou běžné free spiny. Ty se spustí v případě, že na všech třech prostředních válcích získáte Scatter symboly stromu. Když k tomu dojde, spustí se 10 volných zatočení, během kterých se každý získaný nosorožec mění na Wild a zlepšuje tak vaše šance na výhru.

Druhou, dokonce ještě zajímavější funkcí je funkce opakovaného roztočení s nosorožci. Její spuštění je podmíněno vyplněním dvou válců kompletně symboly nosorožce. Při této funkci dostanete k dispozici 4 volná zatočení a pouze válce s nosorožcem. Jestliže se vám je podaří zaplnit všechny, hrajete o jackpot ve výši 500× vaší sázky. Jinak se všechny výhry sčítají a vyplácí dle tabulkových výher.

Zažijte Afriku z jiného úhlu ve hře Great Rhino

Společnost Pragmatic Play nám opět přinesla senzační hru plnou zajímavých bonusových funkcí a nápadů. Pokud máte rádi hrací automaty plné bonusů a zvratů k vysokým výhrám, Great Rhino bude pro tebe nejspíše tím pravým. Jestliže by vám to však ještě nestačilo, můžete vyzkoušet ještě zajímavější Great Rhino Megaways s více než dvě stě tisíci výherních linií.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty