Halloween Night

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Adell
Téma hry
pohádkovéhoror

Dávno pryč jsou doby, kdy byl Halloween výhradně svátkem anglicky mluvících zemí. Stále výraznější stopu zanechává i v naší kultuře a jeho tajemná atmosféra prostupuje i svět her. Jednu nesmírně povedenou s názvem Halloween Night má ve svém repertoáru také český Adell Gaming. Pojďme se podívat, jak funguje a co nabízí.

Strašidelná jízda s Halloween Night

Jak určitě dobře víte, k Halloweenu neodmyslitelně patří čarodějnice či dýně. Jejich symbolika nechybí ani ve hře Halloween Night od Adell, kde budete sbírat tajemné lektvary, čarodějnické klobouky, černé kočky či dýně a karetní symboly. Nejvyšší výhry můžete odhalit právě v klobouku místní čarodějnice.

Celá hra srší tajemnou atmosférou tak, jak se na Halloween sluší a patří. Na vaše výhry je připraveno celkem 11 výherních řad pečlivě rozmístěných do 5 válců. Dopomáhat vám k nim budou i místní duchové, kteří fungují jako Wild symbol.

Minimální sázka pro odhalení tajemství předvečera všech svatých je 5 Kč. RTP hry se pohybuje v rozmezí 90 až 99 %, avšak průměrně je to 94 %, což není příliš, ale rozhodně ani málo. Volatilita hry je vysoká a na své si tak přijdou především opravdoví dobrodruzi.

Halloween Night

Bonus až za hrob

Co to čarodějnice míchá v kotli? To se nedozvíte, dokud nenajdete 3 až 5 jeho symbolů kdekoliv na hracím poli. Právě bublající kotel totiž představuje Mystery symbol, díky kterému můžete získat až 90× svou sázku.

Největší dobrodružství však číhá v záhrobí. Podaří-li se vám odhalit alespoň tři náhrobní kameny, dostanete se do bonusové hrobky. V ní dostanete tři pokusy, při kterých si můžete přičíst instantní výhru. Kliknutím na tlačítko „Další“ zobrazenou částku odmítnete a zobrazí se nová. Když kliknete na „Vzít“, obdržíte právě zobrazenou částku. Jestliže vyčerpáte své pokusy, dostanete částku aktivní při posledním pokusu.

Výše nabízených částek se odvíjí od toho, kolik náhrobních kamenů v hracím poli najdete. Vždy však začíná na dvojnásobků původní sázky.

Z Halloween Night nemusíte mít strach

My v redakci období okolo Halloweenu milujeme. Zvláštní atmosféra nesoucí se vzduchem v sobě má určité kouzlo a jsme rádi, že ji díky Halloween Night můžeme zažívat prakticky kdykoliv během roku. Díky náhrobním kamenům a Mystery symbolům pak můžeme získat odměnu bez toho, abychom šli koledovat ven do sychravého počasí. Zkuste si to také zdarma na našem webu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty