Hexa Fruits

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automatysci-fi

Připravte se morfovat do vesmíru plného ovoce, kde gravitace přestává platit a jediné, co se točí rychleji než naše planeta, jsou symboly na hracím automatu Hexa Fruits od Casimi! Nebojíte-li se pořádné jízdy, nastupte na palubu a nepřestávejte se radovat a divit!

Představte si herní univerzum složené ze šestihranných symbolů, jež mohou být vstupní branou k dechberoucím výhrám. Zapomeňte na všechno, co jste doposud na hracích automatech viděli. Tady jsou základní principy hry zcela zapomenuty!

A přece se točí!

Hexa Fruits je český hrací automat, který nemá klasické válce a ani výherní řádky. Výherní kombinace skládáte tak, že máte několik stejných symbolů přímo přiléhajících k sobě. A je jedno, zdali jsou roztažené v jedné řadě a nebo zdali se krčí někde na straně.

Doslova naruby pak tuhle hru obrátí funkce Wild Circle. Jakmile se vám tenhle symbol podaří vytočit, máte před sebou parádní chvilku. Vstupujete do brány, kde se celé hrací pole okolo symbolu začne otáčet proti směru hodinových ručiček a to až 5×. Při každém otočení pak mohou vzniknout nové a nové výherní kombinace a výhry pak utěšeně rostou!

hexa-fruits-ceske-online-automaty-casimi

Hexa Fruits je výlet do krásného neznáma

Vydejte se do světa, kde se výherní kombinace formují a transformují před vašimi zraky, zatímco vy v úžasu sledujete, kolik vám výhra nakonec přinese. Hexa Fruits otevírá své brány pro všechny neohrožené dobrodruhy a za jejich odvahu jim ráda přinese krásné okamžiky euforie a napětí.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty