Hexagona

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
akční

Pokud máte pocit, že si na chvíli potřebujete odpočinout od tradičních ovocných slotů, měli byste zbystřit. Česká vývojářská společnost Casimi Gaming totiž právě pro vás vytvořila originální automat Hexagona, který tak trochu nabourává zvyky, které máte zažité z většiny ostatních her.

Ať žijí šestiúhelníky

Originalita automatu Hexagona je patrná na první pohled. Nenajdete tady totiž klasickou sérii stejných válců. Hrací plocha je zde rozdělena na šestiúhelníky. Celkem jich je zde dvanáct a jsou narovnány do kotoučů buď se dvěma, nebo třemi řádky. Na této zvláštní hrací ploše se objevují symboly, které mají podobu buď karetních znaků anebo různě barevných diamantů. Zatímco karetní znaky dávají spíše nižší výhry, diamanty již dokážou potěšit více. Vůbec nejcennějším z běžných symbolů je červený diamant, který vám dokáže přihrát až 25násobek sázky.

Na netradiční herní ploše je nastaveno celkem deset fixních výherních linií. Skvělé ovšem je, že výherní kombinace jsou na nich vyhodnocovány z obou stran. Kromě tohoto zajímavého prvku se o zábavu stará i jeden speciální symbol. Ten toho umí poměrně dost.

hexagona

Speciální symbol ve hře Hexagona

Zmíněným speciálním symbolem je samozřejmě Wild symbol. Ten v duchu tradic nahrazuje ostatní herní symboly. Kromě toho ale dokáže spustit Respiny pokaždé, kdy se objeví na prostředním kotouči. Během nich se Wild symbol rozšíří i na druhou pozici tohoto kotouče a v průběhu volných zatočení, pak se tyto speciální symboly pohybují po celé herní ploše.

Online automat Hexagona od Casimi Gaming je originální zábavou, která osloví jak zkušené hráče, tak nováčky.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty