In Jazz

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
hudební

Jazz patřil k hudebním fenoménům mezi 20. až 60. lety minulého století. Populární se stal především v Severní Americe, ale brzy se rozšířil i do jiných koutů světa. Jeho slávu si nyní můžete připomenout ve hře In Jazz, kterou si pro vás připravila společnost Endorphina. Podaří se vám naladit na tu správnou notu?

Rozjeďte to ve velkém stylu s In Jazz

I když už dnes nemá Jazz tak početnou fanouškovskou základu, jako tomu bývalo kdysi, stále platí, že hudba by bez něj nebyla tím, čím je dnes. To se vám Endorphina snaží připomenout prostřednictvím své povedené hry In Jazz, kterou si nyní můžete vyzkoušet i vy.

Celá hra In Jazz je laděná do stylu jazzových klubů ze Severní Ameriky někdy v 50.-60. letech minulého století. Na vás v ní čeká hrací pole o velikosti 5×3 a velmi povedené grafické i hudební zpracování. Co se týče symbolů, můžete se těšit na zpěvačky, basáky nebo saxofonisty, kteří vyplácejí nejvíce hned po symbolu Wild. Hudební doprovod jim při tom dělají karetní symboly od A po 10.

Pro sestavování vašich výherních kombinací máte k dispozici 25 pevných výplatních linií. Průměrně vás čeká RTP 96,06 % a co do sázek je automat stavěný spíše pro méně náročné hráče. Minimální sázka činí 1,25 Kč, zatímco ta nejvyšší 375 Kč.

Free spiny udávají rytmus

Není nic lepšího než ten pocit, když se vám podaří získat ve hře free spiny. Tento nával pozitivních emocí můžete zažít i ve hře In Jazz. Stačí vám přitom k tomu jen získat minimálně 3 In Jazz Scatter symboly a spustí se 10 free spinů. Počet Scatter symbolů neovlivňuje, kolik free spinů získáte, ale čím více symbolů máte, tím větší výhru si za ně připíšete.

Ve volných zatočeních na vás při každém spinu čekají 2 Wildy se symboly jednotlivých hráčů z kapely. Pokud se stanou součástí výherní kombinace, dokáží zároveň znásobit vaše tabulkové výhry. Saxofonista znásobí tvou výhru 1×, hráč na basu 2× a zpěvačka vám přinese trojnásobek vaší tabulkové výhry.

in jazz

In Jazz rozdává výherní noty (závěrečné hodnocení)

Máte-li jazz v srdci, hra In Jazz vás jistě správně naladí. Celá je stylizovaná do zlaté éry jazzu a každé roztočení doprovází povedená klidná jazzová hudba, kterou jistě každý fanoušek ocení.

Co se týče samotné hry, můžete se těšit na velmi zajímavé výhry, až 10 free spinů a bonusové násobitele, kteří vás v nich čekají. Za mě je hra In Jazz opravdu povedeným počinem a Endorphina na něm ukazuje, proč ji mají hráči po celém světě tak rádi.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty