It’s a bet

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
sportovní

Česká vývojářská společnost Casimi Gaming je známá tím, že dokáže hráčům servírovat skutečně originální automaty. Mezi ně se jednoznačně řadí i slot It’s a bet, který osloví nejen příznivce sportovního sázení. Neotřelé pak není jen téma, ale i zpracování automatu. Tak se na něj pojďme podívat.

Sestavte si tiket v automatu It’s a bet

Hrací plocha automatu It’s a bet má podobu dvou velkých sloupců, z nichž každý je tvořený třemi válci s pěti řádky. Symboly, se kterými se tentokrát bude hrát, odpovídají zaměření automatu. Nechybí tady míče na volejbal, basketbal, tenis, fotbal, americký fotbal, baseball, či golf. Hokejoví fanoušci nepřijdou ani o svůj milovaný puk. Automat nepracuje s výherními liniemi, ale s takzvanými klastry neboli shluky stejných symbolů.

Pokud se na ploše objeví alespoň pět stejných symbolů, navzájem propojených, budete se moc radovat z výhry. Přitom samozřejmě platí, že čím více symbolů v klastru bude, tím vyšší bude výhra.

it's a bet

Speciální symboly a jejich funkce

Na válcích se může objevit také Scatter symbol. Pokud se na válcích zjeví alespoň třikrát, spustí volné otáčky. Během nich je navíc před každým zatočením sestaven náhodný tiket s určitým kurzem. O tom, zad bude výherní či nikoliv, rozhoduje, kolik daných symbolů se objeví v levé části a kolik v té pravé. V případě, že je tiket vyhodnocen jako výherní, můžete si přijít k zajímavým bonusovým výhrám. Poštěstit se vám může také dík symbolu Cash Out, který k výhrám přičítá výši vkladu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty