Jetsetter

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
akční

Pokud jste někdy snili o tom, že budete mít vlastní tryskáč, teď máte jedinečnou možnost. Endorphina vás totiž v rámci své hry Jetsetter do jednoho takového posadí a kdoví, třeba budete mít dost štěstí a vyhrajete částku, která vás k tomu vašemu alespoň přiblíží. V našem článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Jetsetter je hra pro milovníky luxusu

Oblíbený výrobce automatů Endorphina se snaží pomocí hry Jetsetter maximálně zaútočit na všechny vaše smysly. Celá hra je totiž laděná do luxusní zlaté a purpurové barvy, přičemž každé roztočení provází elegantní hudební podkres, který nijak nepřekáží během hraní.

V automatu na vás čeká tradiční hrací pole o velikosti 5×3. Na něm se vám zobrazují klasické karetní symboly od 9 po A, které jako už tradičně vyplácejí nejméně zajímavé částky. Nejvíce vyplácí symbol Jetsetter, který zároveň funguje jako Wild. Mezi dalšími symboly pak můžete najít tryskáče, luxusní auta, jachty nebo spoře oděné dámy.

Počet výplatních linií je fixní a je stanovený na 20. Automat má pro Endorphinu zcela klasickou průměrnou RTP – 96,10 %. Nenáročné také jistě potěší, že rozpětí sázek je nastavené od 1 Kč do 300 Kč.

jetsetter

Déšť peněz

Skutečný pocit luxusu ale ve hře Jetsetter získáte až při dosažení bonusové hry Déšť peněz. Tu spouští 3 nebo více symbolů sexy slečen s vějířem peněz. V této hře se vám aktivuje hned 20 free spinů, ale běžné symboly zde nahradí jenom symboly bankovek.

Pokud se vám během hry podaří získat levou a pravou polovinu bankovky vedle sebe, získáte hodnotu bankovky vynásobenou svou původní částkou. Tato hra tak probíhá zcela na jiných válcích a můžete díky ní získat opravdu velmi zajímavé částky.

Vysoké výhry v Jetsetter? (závěrečné hodnocení)

Hry jako Jetsetter se mi osobně velice líbí. Dodávají zajímavý nádech luxusu a opravdu navozují pocit hry v casinu. Konkrétně zde si Endorphina dala záležet na audiovizuální stránce hry, čisté hratelnosti a velmi zajímavé bonusové hře, díky které se budete ke hře Jetsetter rádi vracet i vy. Ostatně, vyzkoušet si ji můžete sami.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty