Jin a Jang. Černá a bílá. Dobro a zlo. Významů k tomuto tradičnímu symbolu čínské kultury bychom našli v našem slovníku hned několik. My se však nebudeme zaměřovat na znak samotný, ale na hru Jin-Jang, kterou na jeho základu vystavěla česká společnost Adell. Pojďte se s námi podívat, jaký je výsledek.
Jak už jsme nakousli v úvodu, Jin a Jang jsou symboly tradičně řazené do čínské kultury. V Jin-Jang se však nesetkáte jen s ní, ale dostanete kombinaci čínské a japonské tradice. Setkat se tak můžete s vějíři, gejšami, samuraji, katanami, lampiony nebo například miskami rýže. Kulturní obohacení je tak jistotou.
Celá hra je pak posazená do tradičního asijského obydlí s velmi jemnými zvukovými efekty, které rozhodně její běh nenarušují. K dispozici vám bude hned 26 výherních linií rozesetých po 5 válcích. RTP se jako tradičně u Adell automatů pohybuje mezi 90 až 99 %. Průměrně však platí střední cesta, tedy něco okolo 94 %.
Možná víte, že symbol jin-jang představuje jakýsi světový balanc. Ve stejnojmenné hře však nic balancovat nebude, bude totiž přinášet výhry. Sám symbol funguje jako Wild, ovšem jin bez jangu nefunguje a pro spuštění funkce je tak nutné, aby se objevily oba.
Nejsou-li na stejném řádku, fungují pouze jako Wild. Ta pravá bonusová harmonie začíná, pokud se objeví v rámci jednoho řádku. V takovém případě totiž promění všechny symboly mezi nimi na Wild a mohou přinést parádní výhry. Škoda jen, že samy o sobě výherní kombinací nejsou a 5 těchto symbolů v řadě tak nepřináší žádnou výhru.
Jestliže se řadíte mezi milovníky asijské kultury, Jin-Jang si rozhodně užijete. Nabízí totiž zajímavou fúzi japonské a čínské kultury v jedinečném pětiválcovém mixu s 27 výherními liniemi. Nemá sice žádnou bonusovou hru, ale za to umí symboly jin a jang vytvořit řetězovou reakci válců, za kterou by se nemusel stydět ani sám Konfucius.
Poznejte japonsko-čínskou kulturu zdarma na našem webu!