John Hunter and the Book of Tut

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
akční

Když se řekne egyptský faraon, většinu z nás pravděpodobně napadne slavný Tutanchamon. Do jeho hrobky se můžete nyní podívat prostřednictvím nového automatu od Pragmatic Play John Hunter and the Book of Tut. Zjistěte s námi, jak se hraje, co všechno nabízí a jaké dobrodružství s ním můžete prožít.

John Hunter and the Book of Tut nadchne všechny dobrodruhy

Srdce každého správného dobrodruha nebo archeologa amatéra jistě zaplesá hned při prvním pohledu na hru. Tvoří ji totiž staré egyptské symboly, jako je právě Tutanchamonova busta, scarabeus, socha kočky nebo samotný hrdina hry Jack Hunter, který vyplácí nejvíce. To celé je doplněné o klasické karetní symboly, které chodí častěji, ale výhry jsou u nich podstatně nižší.

Svým rozložením se jedná o klasický pětiválcový automat se třemi řadami. Jako tradičně se od Pragmatic Play můžete těšit na vynikající grafiku a tentokrát mírnější hudební podkres. Ve hře si můžete připsat až 5 500× svou sázku, což už opravdu není špatné.

Hra nabízí také poměrně slušnou RTP ve výši 96,5 % a celkem 10 výherních linií, na kterých můžete všechny symboly skládat. To pravé dobrodružství však přichází až po otevření Tutanchamonovy knihy.

John Hunter and the Book of Tut

Otevřete knihu a odhal luxusní bonusy

Jak už určitě všichni dobře víme, Pragmatic Play na bonusech a minihrách ve svých automatech rozhodně nešetří. V John Hunter and the Book of Tut hraje hlavní roli samozřejmě samotná Tutanchamonova kniha. Ta ve hře slouží jako Wild a zárveň i jako Scatter symbol.

Když získáte na hracím poli 3 a více symbolů knihy, hra vás automaticky odmění 10 free spiny. Během nich se aktivuje speciální funkce, kdy se před zahájením volných otáček vybere speciální expandující symbol. Pokud se tento symbol objeví na hracím poli kdekoliv alespoň 2×, roztáhne se po celém válci a vyplácí bez ohledu na výplatní linie. Během free spinů je pak možné získat další volná zatočení.

Probuďte v sobě dobrodruha s John Hunter and the Book of Tut

Hra John Hunter and the Book of Tut jednoduše nadchne všechny milovníky dobrodružství, a především starého Egypta. Automatu dominuje propracovaná bonusová hra a poměrně slušná RTP. Díky vysoké volatilitě je pak vhodná pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí občas trochu zariskovat. Já osobně ji mohu pouze doporučit!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty