John Hunter and the Mayan Gods

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
NetEnt
Téma hry
historické

Mayové byli zcela nepochybně jednou z nejpozoruhodnějších civilizací, která kdy po naší planetě chodila. Vy si ji nyní můžeš připomenout ve hře John Hunter and the Mayan Gods. V ní na vás čekají nejen mayští bohové a samotný Jack Hunter, ale také bonusové free spiny a další zajímavé funkce. Více se o ní dozvíte v naší recenzi.

Vydej se na výpravu s John Hunter and the Mayan Gods

Hledáte dobrodružství, o kterém se vám ani nezdálo? Pak je hra John Hunter and the Mayan Gods pro vás to pravé! V ní se totiž vydáte do světa dávno ztracené mayské civilizace a spolu s dobrodruhem Johnem Hunterem budete pátrat po jejích pokladech. Celou hru navíc provází vynikající dobrodružná hudba v kombinaci se zvuky džungle, která vás ještě více vtáhne do děje.

Automat má klasické rozložení 5×3, které jistě potěší začátečníky i zkušené hráče. Symboly na něm tvoří různé mayské artefakty, šaman, samotný Jack Hunter nebo klasické karetní znaky od A po J. Právě ty vyplácejí nejméně. Nejvíce samozřejmě vyplácí symbol s podobiznou hlavního hrdiny.

Všechny tyto symboly vám mohou přinést výhru v případě, že dostanete alespoň 3 stejné vedle sebe na jednu z 10 výplatních linií. Automat má přitom poměrně slušnou průměrnou RTP ve výši 96,46 %, ale také vysokou volatilitu.

Na vršku chrámu čeká 12 free spinů

Co by to bylo za pořádně dobrodružný automat, kdyby vás v něm nečekala pořádná bonusová hra. Ta zde má podobu 12 free spinů a získáte je, když na hrací pole dostanete alespoň 3 Scatter symboly v podobě chrámu. Čím více jich máte, tím větší je také násobek výhry za vaši sázku. Počet free spinů se ale nemění.

John Hunter and the Mayan Gods

Free spiny navíc a speciální funkce John Hunter and the Mayan Gods

Dvanáct však není u free spinů koncové číslo. Další si přičtete kdykoliv, když v bonusové hře objevíte někde na hracím poli symbol Wildu. Ten se roztáhne na celý válec a přidá vám jedno zatočení navíc. Má ale ještě jednu speciální funkci. Když totiž díky němu získáte výhru, symboly (kromě karetních) zvýší svou úroveň o jednu. S každým dalším Wildem tak zvedáte jejich hodnotu a nakonec můžete dospět k tomu, že se ve hře bude objevovat jen Jack Hunter a karetní znaky.

John Hunter and the Mayan Gods přináší parádní zážitek

Dobrodružné automaty jsou naše velká srdcovka. Když jsou navíc kvalitně graficky a zvukově zpracované a nabízejí free spin, prakticky nemůžeme odolat. To samé platí i o John Hunter and the Mayan Gods. Tu a tam díky této hře rádi vyslyšíme volání Jižní Ameriky a vrhneme se po hlavě do hledání mayského pokladu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty