Joker 81

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Kajot
Téma hry
ovocné automatyjoker automatyautomaty 81

Joker automaty se řadí mezi ty vůbec nejhranější u nás. To samé by se dalo říci i o výborném automatu Joker 81 od Kajotu, který sice nepřináší nic moc nového, přesto se těší nesmírné oblibě. Pojďme si jej představit.

Joker 81 je automat určený především pro hráče, jež si potrpí na tradiční herní automaty, u kterých nehledají automat plný speciálních funkcí a bonusů, ale ten s vysokou návratností a jednoduchým herním systémem. Řadíte se mezi ně i vy? Pak je Joker 81 tou správnou volbou.

Co Joker 81 nabízí?

Joker 81 je čtyřválcovým automatem se 3 symboly na každém z nich. Ty jsou designovány do klasického ovocného vzhledu. Najdete mezi nimi švestky, pomeranče, třešně, hrozny, ale také zvonky, hvězdy nebo klasickou 7, která vyplácí nejvíce. Jak sám jeho název napovídá, cílem hry je z nich složit výherní kombinaci na některé z 81 výherních linií.

Kromě těchto tradičních symbolů zde najdete také symbol Wild, který zastupuje všechny herní znaky a doplňuje tak výherní kombinaci. Ten hraje důležitou roli při sestavování výherních kombinací, protože právě on otevírá maximální počet výherních linií. Aby byla řada vítězná, musíte totiž trefit 4 výherní symboly.

joker 81

Žádné bonusy, vysoká výhernost

Drobným mínusem Joker 81 je fakt, že nenabízí žádné bonusové hry ani free spiny, což může některé hráče odradit. O co ale ochuzeni nebudete, je vysoká výhernost, která v některých případech dosahuje až 98,05 %.

Joker 81 ničím nepřekvapí, ale špatný rozhodně není (závěrečné hodnocení)

Jak jsme již uváděli výše, Joker 81 je skrz na skrz tradičním automatem, který nepřináší žádné bonusové hry ani možnost zisku volných zatočení. Za to však nabízí vysokou výhernost až do 98,05 %, což je jedním z hlavních důvodů proč se k němu hráči tak často a rádi vracejí. Ačkoli osobně preferuji automaty v modernějším stylu, Joker 81 si čas od času rád zahraju a oddechnu si u něj.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty