Juicy Fruits

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
ovocné automaty

Ovocné automaty jsou klasika, která nás jednoduše baví. Právě proto je tady další ovocná pecka od společnosti Pragmatic Play s názvem Juicy Fruits. Chcete se dozvědět, co vám tato ovocná hra přináší a na jaké novinky se můžete těšit? Přečtěte si naší recenzi, ve které jsme pro vás všechno potřebné shrnuli.

S Juicy Fruits se můžete těšit na víc než ovocný salát

Člověk by si po prvním pohledu na Juicy Fruits řekl, že jde o úplně obyčejný ovocný automat. Ostatně symboly tvoří klasické citrony, melouny, kiwi, limetky, jahody či švestky a další ovoce. Chybět pak nemohou ani další tradiční symboly ve formě sedmičky a zvonku, kdy sedmička vyplácí nejvíce.

Celá hra je však zasazená do poměrně netradičního hracího pole o velikosti 5×5. Jak už jsme u Pragmatic Play zvyklí, nechybí vynikající design a hudební podkres v jazzovém stylu. Co se RTP týče, automat nabízí solidních 96,51 %, což rozhodně není vůbec špatné. Hra má zároveň vysokou volatilitu, čímž potěší především ty, kterým nevadí si trochu zariskovat.

juicy fruits

Co nového přináší?

Juicy Fruits opravdu není tradičním ovocným automatem, jaký si můžeme pamatovat z kamenných casin. To můžete zjistit hned poté, co vám padne Wild. Ten se totiž nemusí vždy objevit jenom jako jeden symbol, ale může coby gigantický symbol vyplnit klidně celé hrací pole.

Nechybí zde ani Scatter symbol ve formě diamantu, se kterým můžete získat 6 free spinů. Během nich je vždy přítomný symbol Wild 1×1 a po zatočení se přesune na náhodnou pozici. Další Scatter symboly se během volných otáček shromažďují až do jejich konce a za každý 3. symbol získáte další 1 až 3 volná zatočení. Postupně se navíc zvětšuje i Wild symbol.

Poslední zajímavostí je takzvaná Ante sázka, která se aktivuje v levé části automatu. S ní do hry vložíte na začátku větší částku a získáváte také mírně vyšší šanci vyhrát. Tato funkce se u mnoha automatů nevidí.

Juicy Fruits vnáší čerstvý vzduch mezi ovocné automaty (závěrečné hodnocení)

Jenom těžko byste hledali větší klasiku, než jsou pravé ovocné automaty. V dnešní době už je velmi těžké mezi nimi najít nějaký, který by přinášel skutečně něco originálního. Na originalitu však zdá se mají u Pragmatic Play recept a přišli s výborným Juicy Fruit. Těšit se v něm můžete na free spiny, pohyblivý a rozšiřující se Wild nebo zajímavou funkci Ante sázky. Nenechejte si ho ujít.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty