Lucky Icons

6
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry

Výherní automaty nemusí být vždy graficky zpracované tak, že připomínají práci kvalitního fotografa nebo akademického malíře. Automat Lucky Icons od Casimi Gaming pracuje se symboly, které ze všeho nejvíce připomínají plochu dětského tabletu, a přesto je s ním velká zábava.

Jednoduchost především

Grafika automatu tak trochu naznačuje i to, že s ním autoři míří spíše na začínající hráče. Jeho hrací plocha má poměrně tradiční velikost o pěti válcích a třech řádcích. Velké barevné symboly domečku, letadla, klíče, stromku, nebo třeba srdce se hráči budou snažit narovnat na pět pevně daných výherních linií. Ani při vyhodnocování výherních kombinací nenarazíte na žádné velké překvapení. Minimální počet symbolů ve výherní kombinaci jsou tři. Vyhodnocování probíhá klasicky zleva doprava ve směru od prvního válce.

Speciální symbol Lucky Icons

Autoři to ve jménu jednoduchosti přeháněli ani ze speciálními symboly a funkcemi. Je zde totiž jeden jediný speciální obrázek. Jedná se o zlatou hvězdu, která plní funkci Scatter symbolu. Pokud se kdekoliv na válcích objeví alespoň třikrát, hráč získá bonusovou výhru. Při třech Scatter symbolech půjde o dvojnásobek sázky, při pěti už o plný 50násobek.

Jednoduchý automat Lucky Icons je ideální pro hráče, kteří se s online automaty teprve seznamují, ale i pro zkušené matadory, kteří si chtějí trochu odpočinout od komplikovaných automatů přetékajících speciálními funkcemi.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty