Master Joker

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
ovocné automatyjoker automaty

Už vás jednoduše nudí obyčejné automaty a máte chuť zahrát si něco originálního? Něco skutečně neobvyklého? Pak jste tady správně! Master Joker od Pragmatic Play totiž přináší závan čerstvého větru mezi všechny klasické automaty. A co že je na něm tak zajímavé? Pokračujte ve čtení a všechno se dozvíte.

V Master Joker stačí jedna řada symbolů

Stačí otevřít hru Master Joker a okamžitě poznáte, že se skutečně nejedná o klasickou hru. Na pěti válcích by nebylo nic neobvyklého, avšak jen jedna řada symbolů? To se zase tak často nevidí.

Hlavní symboly hry jsou ovocné. Čekají na vás proto jahody, citrony, třešně, švestky a melouny. Nejvíce však vyplácí symboly zlatých cihel a sedmiček. Jelikož automat nemá výplatní linie, rozhoduje o výhře počet symbolů. Minimálně potřebujete 3 stejné, ale nejvyšší výhry vám samozřejmě přinese pět stejných symbolů.

Co se týče těch nejdůležitějších parametrů automatu, Master Joker vám přináší RTP ve výši až 96,46 %, což není špatné. Jak už to tak však u těchto speciálních automatů bývá, jeho volatilita je vysoká. Hodí se tedy spíše pro hráče, kteří mají rádi trochu více toho adrenalinu. Na druhou stranu ho můžete roztočit už za 0,25 Kč.

master joker

A co to kolo?

Určitě vám nemůže uniknout, že Master Joker není jenom o jednom válci. Nad ním se totiž vypíná majestátní kolo štěstí plné násobitelů.

Pokud chcete některý z těchto násobitelů získat, musí vám na hracím poli padnout alespoň 2 stejné symboly doplněné o symbol Jokera, který zde funguje jako Wild. V takovém případě krásná “Jokeryně” kolo roztočí a vy získáš ten násobitel, na kterém se zastaví. Maximálně si můžete připsat stonásobek svojí sázky.

Moderní hrací automat Master Joker rozhodně stojí za to

Osobně se mi velice líbí, když výrobci přicházejí s automaty, které se alespoň trochu vymykají standardu současných her. Přesně to hra Master Joker přináší. Pět válců se symboly v jedné řadě a kolo násobitelů spuštěné pomocí Wild symbolu. To vše v perfektním grafickém kabátku a s povedeným hudebním doprovodem. Více si od moderní hry snad ani nemůžeme přát.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty