Mega Cross 4+

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
ovocné automaty

V dnešní době je velmi složité najít ovocný automat, který by do hry přinesl něco nového. I když jsou ovocné automaty nesmrtelnou klasikou, pro nové hráče už nemusí být ničím zajímavé. Výrobce Adell však dokázal svou hrou Mega Cross 4+, že to rozhodně nemusí platit vždy. Pojďte se s námi podívat, jak se tato unikátní ovocná hra hraje.

Originální mechanika

Při prvním otevření hry Mega Cross 4+ byste mohli říct, že vás nemůže ničím překvapit. Výherní symboly tvoří třešně, citrony, pomeranče, hrozny, melouny a švestky. Doplněné jsou o sedmičku a korunu, která vyplácí nejvíc. Hned při první výhře si určitě všimnete, že není všechno, jak se zdá.

Automat totiž nemá žádné výherní linie a výhry se přičítají na základě toho, kolik získáte na herním poli symbolů. Na výhru vám stačí, když kdekoliv na něm dostanete 4 a více stejných symbolů. Nemusíte se tak spoléhat na to, že budete muset uspořádat přesnou výherní linii.

Jinak je Mega Cross 4+ od Adell klasickým pětiválcovým automatem se třemi řadami symbolů. Roztočit ho můžete už za 5 Kč a RTP v něm se pohybuje od 90 do 99 %, průměrně pak dosahuje hodnoty 94 %.

mega cross 4+

Mega Cross 4+ přináší i bonusovou hru

Nemusíte se bát, že by byla netradiční mechanika to jediné, co vám Mega Cross 4+ nabízí. Adell do něj totiž rozmístilo také sudy se střelným prachem, jejichž výbuch vám může přihrát až 20 volných zatočení. Pro získání bonusové hry je nutné dostat 4 nebo 5 symbolů sudů. Za čtyři symboly získáte 10 free spinů a za pět právě zmiňovaných 20.

Během free spinů se může některý z válců změnit na tři symboly sudu. Ty se následně promění v náhodné výherní symboly a zvýší tak tvou šanci na výhru. Škoda jen, že během free spinů nemůžete získat další volná zatočení, ale tato drobnost se dá jistě přejít.

Roztočte ovoce v Mega Cross 4+ (závěrečné hodnocení)

Ovocné automaty se řadí mezi srdcovky mnoha hráčů a my rozhodně nejsme žádnou výjimkou. Když se tedy objeví nějaký, který přináší něco nového, srdce nám zaplesá. Mega Cross 4+ od Adell přináší výbornou mechaniku bez výplatních linií a možnost připsat si až 20 volných zatočení s funkcí náhodné změny symbolů. Díky těmto funkcím si nás okamžitě získal a věříme, že i vy v něm okamžitě najdete to své.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty