Monkey Slots

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automatypříroda

Opice jsou v mnohé podobné lidem a stejně jako my i ony dokáží být pořádně neposedné a přinášet tak pořádnou porci zábavy. Přesně ta na vás čeká v pětiválcovém automatu Monkey Slots od Synotu, ve kterém opice hrají hlavní roli. Chcete se dozvědět víc o tom, jak se hraje a jaké jsou jeho funkce? Pak rozhodně pokračujte ve čtení.

Pětiválcový automat plný zajímavých funkcí

Ve své podstatě je Monkey Slots ovocným automatem, na kterém ale místo běžného ovoce najdete jenom to exotické, jako jsou fíky, kiwi, liči, ananas, kokos a podobně. Automat je rozložen do hracího pole o velikosti 5×3 a vyhrát na něm můžete pomocí celkem 243 výherních linií.

Monkey Slots nabízí celou řadu bonusových funkcí. Tou základní je propadávání v případě, že dosáhnete na výherní kombinaci. Symboly z ní vám tak přičtou výhru, zmizí a jsou nahrazeny symboly z vyššího patra hracího pole. Takto to pokračuje dál, až dokud nejsou všechny výherní kombinace vyčerpány.

monkey slots

Opice spouští bonusové funkce

O další bonusové funkce se starají právě opice, které daly automatu název. Při nevýherní kombinaci vám totiž mohou náhodně přinést odstranění některých symbolů, což způsobí propadnutí a zvýší šanci na výhru. Mimo to mohou některé symboly na ploše nahradit Wildy, které také pomohou dosáhnout na nějaký zisk.

Bonusová hra Monkey Slots

Opice ale nejsou jediné, které dokáží v Monkey Slots pořádně zamíchat kartami. Pokud se vám totiž podaří na hracím poli nashromáždit 3 a více symbolů, můžete získat až 30 volných otáček.

V rámci nich se objevuje Monkey multiplayer, který vaše výhry může až 5× znásobit. Hodnota multiplayeru se zvedá s každým propadnutím symbolů až do jeho maximální úrovně. Dosažené úroveň multiplayeru se drží až do poslední volné otáčky. Kromě propadávání může do multiplayeru opět zasáhnout opice a jeho hodnotu zvýšit.

Monkey Slots – automat plný parádních funkcí

Monkey Slots představuje generaci moderních automatů, ve kterých hrají hlavní funkci minihry a doplňkové funkce. I v případě, že na první dobrou nezískáte žádnou výhru, mohou zasáhnout opice a nějakou vám přihrát. K celkovému dojmu pak přispívají i free spiny a v nich obsažené násobitele výher. Nikdy nevíte, co se v nich stane. Vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty