Move it!

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Výherní automaty se značkou Casimi jsou u hráčů oblíbené jak pro svoje skvělé technické zpracování, tak pro originální tematické zasazení. V případě slotu Move It! jde spíše o to první, neboť na hrací ploše se to bude hemžit klasickými a neustále oblíbenými ovocnými symboly.

Pohled na hrací plochu v automatu Move it!

Tento automat s pěti válci a se třemi řádky sází na tradici. Coby symboly se na válcích objevují třešně, citrony a švestky. Kromě nich jsou zde čtyři symboly žolíkových karet (káry, listy, piky a srdce). Nejcennějším symbolem vůbec je ale sedmička. Výherních linií je na herním roštu nastaveno celkem 15. Jejich unikátnost spočívá v tom, že výherní kombinace, které se na nich rovnají, jsou vyhodnocovány z obou stran. Díky této funkci je hraní rozhodně ještě zábavnější. Pro všechny symboly pak platí, že výhry přinesou kombinace o třech a více symbolech.

Move It!

Speciální symboly a funkce

Na automatu nechybí Wild v podobě velkého „W“ symbol nahrazující symboly ostatní. Velmi zajímavá je ale funkce nazvaná Let´s Move. Jak funguje? Na druhém nebo čtvrtém válci e může objevit symbol prázdného pole. V tu chvíli se spustí čtyři respiny, během nichž se čtveřice symbolů v okolí prázdného pole začne protáčet vždy o jedno pole ve směru hodinových ručiček.

V kombinaci s vyhodnocováním výherních kombinací z obou stran se jedná o velmi účinnou zbraň, která přináší výhry jako na běžícím pásu. Automat Move It! je i díky tomu klasikou ve velmi moderním kabátu obohacenou o inovativní speciální funkci. Nudit se s ním rozhodně nebudete!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty