Multi Vegas 81

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Kajot
Téma hry
akčníautomaty 81

S Multi Vegas 81 můžete navštívit staré kabarety a další žárovkami poseté podniky, kde vám vedle dobré nálady nabídnou třeba i doutník. Jste na tuto exkurzi připraveni?

Multi Vegas 81 od společnost Kajot Games přináší to nejlepší, co nám automaty z rodiny „automatů 81“ nabízí. Hraje se na 27 výherních linií v případě tří výherních symbolů a na 81 výherních linií v případě čtyř výherních symbolů, to vše za stále stejnou cenu, tedy sázku na jednu otočku.

Criss Cross jako příjemné překvapení

Výherní linie navíc fungují v módu „Criss Cross“. To znamená, že občas můžete trefit výhru i tam, kde byste to vzhledem k uspořádání řádků v nabídce klasických automatů rozhodně nečekali.

Symboly ve výherní kombinaci zkrátka nemusí „dosedat“ přímo na sebe (a často také nedosedají), takže výherní řádka může být tvořena výherními symboly z horního levého rohu i pravého spodního rohu.

Výhry na automatu Multi Vegas 81 se počítají vždy pouze zleva doprava. Protože jsou ovšem sčítány, můžete si i tak přijít na docela slušnou výhru. Kromě toho je ve hře symbol Multi Wild, který má dvojí funkci.

Symbol Multi Wild nahrazuje všechny chybějící symboly na hracím poli a přihrát tak zdánlivě ztracenou výherní kombinaci. Kromě toho pak násobí případné výhry a to dokonce až 8×! Přitom platí, že čím více takových symbolů budete mít, tím vyšší se rýsují potenciální výhry. Multi Wild je proto vždycky velice vítaný.

multi vegas 81

Multi Vegas 81 – jak se hraje?

Hrací automat Multi Vegas 81 by se i přesto, že obsahuje 4 válce a celkem 81 výherních řádků, dal zařadit mezi klasiku. Jedná se o hrací automat, který nikoho nepohorší. Spoustě lidem nadělil největší výhry. Spousta lidí ho ovšem nemusí a to kvůli tomu, že je příliš „klasický“. Do jaké skupiny budete patřit vy, se rozhodněte sami – ideálně po vyzkoušení.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty