My Fruits 81

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Projděte se ovocnou zahradou z dílny sadařů Casimi. Tenhle automat nabízí to nejlepší z ovocné klasiky, balí to do líbivého obalu a dělá všechno proto, abyste se královsky bavili. Posuďte sami, zda je automat My Fruits 81 pro vás tím pravým ořechovým, či spíše ovocným.

Zahrada plná výherních linií

Výherní automat My Fruits 81 má čtyři válce a tři řádky. Každý zkušený hráč i bez nápovědy dobře ví, že maximální počet výherních linií na takto velké hrací ploše je 81. Právě tolik jich najdete i v této hře. Koneckonců, číslo 81 má tento slot i ve svém názvu.

Pojďme se nyní podívat na hrací symboly. Začínáme u třešní, které vám přinesou v případě tříčlenné kombinace 0,5násobek sázky a v případě čtyřčlenné kombinace její dvojnásobek. Dalšími symboly jsou bary, citróny, švestky, ostružiny, hrozny, melouny a sedmičky. Právě za ně můžete inkasovat výhru ve výši až osminásobku vkladu.

My Fruits 81

Speciální symboly a funkce automatu My Fruits 81

Prvním speciálním symbolem, kteří autoři do hry vložili, je Wild symbol. Jeho úkolem je nahrazovat všechny běžné hrací symboly. Pokaždé, když se stane součástí výherní kombinace zafunguje navíc jako násobitel s hodnotou dva.

Kromě Wildu se ve hře setkáte ještě s jedním speciálním symbolem. Je jím truhla s nápisem Mystery ve které se ukrývají bonusové výhry. Pro jejich získání je musíte na hrací ploše vytočit v počtu tří, nebo čtyř. Za zmínku určitě stojí grafické zpracování, které je velmi líbivé a detailní. Hru navíc doprovází i příjemná, nevtíravá hudba.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty