Nebula Stars

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
NetEnt
Téma hry
fantasysci-fi

Z nabídky výherních automatů společnosti Casimi Gaming si vybere opravdu každý. Jsou zde automaty pro příznivce ovocné klasiky historie, cestování nebo sportu. Vývojáři ale nezapomněli ani na fanoušky sci-fi. A právě pro ně je určen automat Nebula Stars.

Vesmírné dobrodružství

Hrací plocha s pěti válci a třemi řádky je zde umístěna na pozadí hlubokého vesmíru. Symboly, které se na válcích točí, tvoří jakési mimozemské runy. Je jich zde celkem devět a výhry automat vyplácí pokaždé, když se na některé z výherních linií objeví alespoň tři stejné symboly. Když jsme u výherních linií, těch je zde celkem deset. Skvělé ovšem je, že vyplácejí, jak zleva doprava, tak zprava doleva.

Zatímco nejméně cenné runy mohou hráčům přinést v případě pětičlenné kombinace 2,5násobek sázky, nejcennější stříbrné runy mohou znamenat výhru ve výši 25násobku sázky.

Nebula Stars

Speciální symboly a funkce automatu Nebula Stars

Kromě obyčejných run se zde mohou hráči setkat i s runami speciálními. Jsou zde celkem dvě, jedna růžová, druhá bronzová. Růžová runa funguje jako Wild symbol nahrazující ostatní symboly. Runa se umí dokonce roztáhnout na celý válec a pokud se stane součástí výherní kombinace, spustí zatočení zdarma. Pokud se během něj objeví na ploše další Wild symbol, přibyde další free spin.

Bronzová runa se zjevuje pouze na prvním válci. Její funkcí je násobení celkových výher. I ona významně napomáhá vytváření opravdu zajímavých výher.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty