Pekelné štěstí

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Připravte se na setkání s čerticemi! Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rozhoduje se pouze o tom, zdali budete mít velké štěstí nebo dokonce Pekelné štěstí!

Hrací automat Pekelné štěstí přináší to nejlepší od providera Synot. Pekelné štěstí má pět válců a 20 výherních řádků s tím, že přináší Pekelnice v podobě Wildů. A nejsou to jen tak obyčejné Wildy. Pakliže se Pekelnice zobrazí na hracím poli a mohou vytvořit výherní kombinaci, tak se roztáhnou na celý válec! Díky tomu se výhry mohou sypat pomalu až do nebes!

pekelné štěstí

Pekelné štěstí s bonusem Hold and Win

Další skvělou funkcí online automatu Pekelné štěstí je Hold and Win. Jedná se o funkci, která se aktivuje při vytočení minimálně šesti těchto symbolů na hracím poli. Každý z těchto symbolů je pak rovnou i nositelem částky, kterou vyhráváte. Ale to není všechno.

Šest symbolů Hold and Win vás totiž přenese do bonusového kola, kde se roztáčí štěstí i na dalších herních pozicích. Na obsazení další pozice máte vždy tři pokusy. Pakliže se to v jejich rámci podaří, vaše pokusy se znovu restartují a jdete od čísla 3. A to až dokud nezaplníte všechny pole nebo dokud nepřijdete o všechny dostupné spiny.

Na konci bonusového kola se sečte vše, co jste do té doby v Hold and Win vytočili. A jestliže přitom obsadíte alespoň 14 pozic, aktivuje se ještě násobič. Vaše výhry tak budou dosahovat dvojnásobné hodnoty.

Čertice umí potěšit

Pekelné štěstí má hodně zajímavé grafické zpracování, odvážné čertice jsou opravdu výrazné zpestření. Kromě toho se ovšem tenhle automat opravdu dobře hraje, proto pokud máte rádi Synot automaty, měli byste Pekelné štěstí zkusit.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty