Puppet Show

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Kajot
Téma hry
fantasypohádkové

Puppet Show je originálně zpracovaným herním automatem od Kajotu, který vás svou atmosférou zavede do světa loutek a jejich pánů. Podaří se zatahat za nitky vysokých výher i vám?

Loutky jsou nepochybně jedním z klenotů české kultury a možná i proto na jejich využití sází velice povedený automat Puppet Show od společnosti Kajot. Ústřední roli zde hrají, světe div se, loutky. Pojďte se s námi seznámit, jak se automat hraje a co všechno vám může nabídnout.

Na co se můžete těšit v loutkovém divadle Puppet Show?

Herní pole automatu pokrývá celkem 15 loutek (5×3). Ty můžete poskládat do výherní kombinace na celkem 243 výherních linií. Nejvíce vyplácí loutka krále, nejméně pak ďábel s vodníkem, kteří vám vyplatí maximálně trojnásobek vaší sázky. Mimo ně se zde však nachází také symboly Bonus, Mystery a Wild, které pocit ze hry ještě umocňují.

Při dovršení vítězné kombinace je spuštěna funkce Propadávání, při které symboly z této kombinace zmizí a jsou nahrazeny dalšími symboly nad nimi. Po každém propadnutí je výhra násobena multiplikátorem a na hodnotu ×5.

Násobiče sázky i free spiny

Jednou z bonusových her v Puppet Show je Mystery bonus. Ten se spustí v momentě, kdy získáte alespoň 3 Mystery symboly. V rámci bonusu se na obrazovce objeví 3 možnosti, ze kterých si vyberete jednu utajenou výhru. Dle toho, kolik symbolů vám na obrazovce padne můžete vyhrát svou sázku ×10 až ×200.

Puppet Show své hráče odměňuje také prostřednictvím Free spinů. Těch můžete získat 10 až 40 dle toho, kolik Bonus symbolů se vám na herním poli objeví. V rámci této hry je možné sbírat další free spiny a pravidla jsou stejná jako pro běžnou hru.

puppet show

Puppet Show rozhodně nezklame!

Puppet Show je nadmíru povedeným automatem, který si rád zahraju při jakékoliv příležitosti. Jeho hlavní předností jsou samozřejmě bonusové Mystery hry a Free spiny. V Mystery hře máte prakticky automaticky zajištěnou vysokou výhru a porce volných zatočení může být poměrně veliká. Jaká výhra se za jeho oponou skrývá pro vás?

Podobné hrací automaty

Všechny automaty