Ready4Bets

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
sportovní

Sportovních fanoušků je u nás opravdu hodně, ne nadarmo se říká, že co Čech, to fotbalový a hokejový trenér. Také kurzové sázení na sport se u nás těší velké oblibě. Je proto celkem logické, že se tato zábava stala i námětem a inspirací vývojářům výherních automatů ze společnosti Casimi Gaming. Výsledkem jejich snažení je výherní automat Ready4Bets.

Dělená hrací plocha v automatu Ready4Bets

Podíváte-li se na hrací plochu automatu Ready4Bets, bude se vám nejprve zdát, že se jedná o pětiválcový automat se třemi symboly na válec. V propozicích se potom dočtete, že na pěti válcích je nastaveno 11 výherních linií. Bližší pohled ale odhalí, že tentokrát je to trochu složitější.

Vše výše popsané je samozřejmě pravda: skutečně se v případě automatu Ready4Bets jedná o automat s hrací plochou 5×3 a jedenácti výherními liniemi. Kromě toho ale platí i to, že první tři válce tvoří samostatnou hrací plochu, na níž je nastaven systém criss-cross, tedy 27 výherních linií. To je velmi originální herní prvek, který povyšuje herní zážitek na novou úroveň.

Mezi symboly najdete především sportovní náčiní: hokejová brankářská maska, fotbalový míč, golfový i tenisový míček… Sportovní fandové tady budou prostě jako ve svém živlu.

Ready4Bets

Speciální symboly a funkce

Automat obsahuje samozřejmě i zpestření v podobě zajímavých speciálních symbolů a funkcí. Prvním speciálním symbolem je Wild symbol v podobě poháru, který nahrazuje všechny běžné symboly. Kromě toho se tady hráči potkají i se Scatter symbolem, který spouští volná zatočení.

Free spiny jsou vyšperkovány bonusovou hrou spočívající v tom, že je před nimi vylosován „výsledek zápasu“ (klasické sázkařské 1, 0 nebo 2). Na ploše se potom objevují různě velké multiplikátory a sčítají se na pravé i levé straně. Podle toho je potom tiket vyhodnocen a v případě úspěchu získá hráč výhru, která vždy stojí za to!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty