Red Evil

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Apollo Games
Téma hry
dobrodružnéhoror

Hrací automat Red Evil od společnosti Apollo Games cílí na hráče, kteří touží po napětí, akci a speciálních funkcích. Tato hra může být označena za hříšnou až ďábelskou, ale zároveň také lákavou pro hráče, kteří hledají zábavu a adrenalin.

Zkuste si vychutnat červené zlo na online výherním automatu Red Evil od vývojářů Apollo Games a přeneste se do autentického pekelného prostředí s působivou grafikou a hudební kulisou. Automat má hrací pole o rozměrech 5×3, na kterém se točí ďáblové, příšery a další pekelné motivy.

Všechny základní symboly lze složit do pěti výherních linií, které platí zleva doprava. Navíc se můžete těšit na řadu speciálních funkcí, které ještě více umocní váš herní dojem!

Bonus v hracím automatu Red Evil přináší truhla plná zlaťáků

Symbol Scatteru, reprezentovaný truhlou plnou zlaťáků a šperků, je klíčovým prvkem pro aktivaci bonusové hry. Na rozdíl od výherních symbolů, není potřeba, aby se Scatter symboly nacházely na výherní linii, stačí, když se objeví alespoň tři symboly Scatter na libovolných pozicích hracího pole. Bonusová hra obsahuje tři úrovně odměn, což je trochu neobvyklé v porovnání s klasickými Free Spiny nebo Re-Spiny.

Trojice odměn funguje poměrně jednoduše. Na první úrovni si vyberete jednu ze čtyř truhel s pokladem. Ve druhé úrovni zase vyberete jednu ze tří truhel s násobitelem, který zvýší aktuální výhru. Na třetí úrovni si vyberete jednu ze dvou truhel, která nabízí šanci na mimořádné výhry.

Velmi důležitou úlohu zde hraje samozřejmě i Čert. Čert je Wild a pokud se před vámi zhmotní, dokáže nahradit všechny chybějící symboly na hracím poli. Samozřejmě kromě truhly s cennostmi (Scatter symbol).

red evil

Nechte se svést do pekelných hlubin

Hrací automat Red Evil přináší pekelně vzrušující zábavu, zajímavé výhry i přenádhernou grafiku. Stejně jako další hrací automaty od společnosti Apollo se jedná o tříáčkový automat, který má potenciál vás chytit. Ale ještě než se do hraní tohoto automatu pustíte, uvědomte si jednu věc: Co peklo schvátí, už nikdy nenavrátí!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty