Reel Snails

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
fantasypřírodapohádkové

Zapomeňte na klasické ovocné automaty a vydejte se na výlet do kouzelného lesa s automatem Reel Snails od českého poskytovatele Casimi! Tento hrací automat vás zve k objevování tajemství lesních hub, štědrých šneků a křehkých lesních bytostí, které jsou připraveny rozdávat výhry jako z pohádky.

Kouzelný svět českého automatu Reel Snails

Reel Snails je český automat, který vás zavede přímo do srdce magického lesa. Místo klasických symbolů jako jsou třešně nebo karetní znaky se zde potulujete mezi barevnými houbami a za asistence lesní zvěře, jako je veverka nebo sova, můžete vyhrát až 20násobek vaší sázky. A to je jen začátek!

Reel Snails je pětiválcový automat s 25 výherními řadami, který okouzlí nejen svou poutavou grafikou a lákavým hudebním doprovodem, ale také důmyslnými symboly a nekonvenčními funkcemi. Za každou výherní kombinaci se spustí respiny, během kterých se výherní symboly uzamknou a dotáčení probíhá zcela zdarma. To znamená ještě více šancí na zvýšení vašich výher bez dalšího vkladu!

reel-snails-automat-casimi-big-win

Speciální symboly a free spiny

A co by to bylo za dobrodružství bez speciálních symbolů? Setkáte se zde s modrozeleným šnekem, který slouží jako wild symbol a může nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace. Fialovočervený šnek, plnící roli scatteru, pak otevírá brány k extrémnímu množství free spinů. Stačí jich nasbírat pět a získáte 10 zatočení zdarma, ale pokud zaplníte celou herní plochu šneky, odměnou vám bude až 100 otoček zdarma! A s trochou štěstí se k vám připlazí další šneci, přinášející ještě více zábavy a výher.

Casimi tedy s automatem Reel Snails nabízí nejen vzrušující herní zážitek plný magické atmosféry a unikátních funkcí, ale také šanci odnést si domů maximální výhru až 500.000 Kč. Tak neváhejte, vkročte do tohoto kouzelného lesa, natrhejte si kapsy plné výherních hub a nechte se štědře obdařit šnečími kamarády. Výlet do světa Reel Snails bude jedím z těch dobrodružství, na které tak rychle nezapomenete!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty