Respin Bells

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Milovníci ovocných automatů, zbystřete. Společnost Casimi Gaming přichází s dalším výherním automatem s tématikou ovoce. Jako celá řada ovocných automatů míří Respin Bells především na hráče, kteří mají rádi spíše jednodušší hry bez přemíry speciálních funkcí. Co konkrétně od Respin Bells čekat?

Jak automat Respin Bells vypadá

Tvůrci automatu z Casimi Gaming navrhli slot Respin Bells jako klasický tříválec. Na hrací ploše o velikosti 3×3 nastavili pět výherních linií. Seznam symbolů zahrnuje obrázky různých druhů ovoce v podobě jejich fotografií. Hráči se zde potkají s třešněmi, citróny, pomeranči, ostružinami, hroznovým vínem, nebo melounem. Tyto tradiční ovocné symboly doplňuje cenná sedmička, která přináší výhry ve výši 50násobku výhry.

respin bells

Speciální a bonusové funkce

Pro všechny herní symboly platí, že když zaplní celou hrací plochu, všechny výhry se zdvojnásobí. Kromě této funkce je zde ještě symbol zvonků, které daly automatu jméno. Zvonky fungují jako Wild symbol, který dokáže nahradit symboly ostatní. Mají potom ještě jednu příjemnou schopnost. Jestliže se stanou součástí výherní kombinace, aktivují zvonky Respin. Při něm je celá výherní linie zafixována na celém místě a protočí se všechny ostatní symboly.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty