Respin Double

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Proč se spokojit se základními výhrami, když můžete dostat dvakrát tolik? Pokud přemýšlíte tímto způsobem, bude pro vás pravým potěšením český automat Respin Double.

Respin Double dostává svému názvu hned v několika ohledech. Jedná se o čtyřválcový hrací automat, který se však dělí na dvě části – levou a pravou. Každé pole sestává ze tří válců a pěti výherních linií, přičemž vyhrát můžete na obou částech dohromady (nebo na každé zvlášť, jak se vám poštěstí).

respin-double-logo

Respin Double přináší dvojitou dávku výher

K dvojitému „double“ nášupu se dostanete také v případě, že na jednom z hracích polí vytočíte plné plátno symbolů. Plné plátno znamená zdvojnásobení výhry. A může k ní dojít opět v obou hracích polích najednou.

Paní jokerová je zde vítanou návštěvou

Největší grády pak výhernímu automatu Respin Double přináší jokeryně. Paní jokerová má dvojitou funkci. Jakožto Wild symbol zastupuje všechny potřebné symboly na hracím poli. Pokud se vám s její pomocí navíc poštěstí vytvořit výherní kombinaci, dojde k respinu. A opětovné roztočení potrvá, dokud se vám bude dařit sestavovat nové a nové výherní kombinace s touhle sličnou dámou v hlavní roli.

Respin Double od česko-slovenského vývojářského studia Casimi je hrací automat s nízkou volatilitou a tedy s menšími, zato však mnohem častějšími výhrami. V casinech tuhle hru asi nemají zrovna rádi.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty