Respin Joker

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
retrojoker automaty

Vyzkoušejte klasiku všech klasik! Hrací automat, který pobláznil davy a začal psát novou historii hracích automatů. Doslova. Respin Joker pobořil všechny dosavadní žebříčky nejoblíbenějších hracích automatů a roky kraluje mezi nejhranějšími hracími automaty v online casinech. Díky tomu se přitom dočkal také moderního pokračování v podobě Respin Joker 81. Ale zpět ke klasickému „Respinovi“.

Respin Joker je tříválcový hrací automat. Ale pokud si myslíte, že na třech válcích musí být nuda, tak jste na omylu. Tenhle online automat totiž přináší neskutečnou zábavu díky bonusovému kolu v podobě respinu.

Respin Joker 81

A zase se točí

Funkce nebo chcete-li bonus respin se aktivuje vždy, když se vám na hracím poli podaří vytvořit výherní kombinaci s Wild symbolem (Jokerem). V tu chvíli máte nárok na další zatočení zdarma, tedy respin. V rámci respinu se roztočí symboly na všech polích, na nichž se nepodařilo získat výherní kombinaci.

Pokud při respinu na hrací pole nepřistanou žádné dodatečné symboly, dostanete stejnou výhru, jako při vytočení kombinace na začátku (tzn. vaše výhra je dvojnásobná). Pakliže při respinu vytočíte další dodatečné symboly (vyjma Jokera), přistane vám na kontě o to více peněz. A nakonec, pokud se vám podaří při respinu vytočit dalšího Jokera, tak máte nejen výhru, ale také další respin. Takže hra pokračuje a vy se můžete těšit na peníze z dalších respinů.

Respin Joker je nepřekonatelný výherní automat

Respin Joker je neskutečně zábavný a to i navzdory faktu, že se jedná o tříválcový automat. Jakmile ho vyzkoušíte, velmi pravděpodobně nebudete chtít jinak.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty