Respin Twins

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automatyautomaty 81

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu do světa exkluzivních hracích automatů od casina Sazka Hry! Seznamte se s hracím automatem Respin Twins, kde respinová dvojčátka – pan Zelený a pan Červený – metají kotrmelce za gigantickými výhrami. A to na každý spin!

Exkluzivní hrací automat Respin Twins pouze v Sazka Hry!

Respin Twins je na zakázku vyrobený hrací automat od česko-slovenského vývojáře Casimi. Najdete ho pouze v online casinu Sazka Hry, takže je asi naprosto jasné, že vás v něm uvítají známé figurky: pan Zelený a pan Černý.

Dvojice figurek v Respin Twins zde plní funkci Wildu. Objeví-li se tato dvojice na hracím poli, nahradí všechny chybějící symboly a pomůže dotvořit výherní kombinaci. Kromě toho pak iniciuje také respin – ten přichází vždy, když sestavíte výherní kombinaci s Wildem.

respin-twins-cesky-automat-od-casimi

Výplata výher ne jednou, ale klidně hned dvakrát!

Melouny, maliny, švestky, pomeranče, citrony a třešinky ve výherním automatu Respin Twins přinášejí okamžitou výhru, jsou-li na výherním řádku alespoň 3 v řadě. Nejštědřejším symbolem jsou melouny, nejméně štědrým potom třešně, což je u hracích automatů poměrně běžné.

Velkou zajímavostí u online automatu Respin Twins je možnost vyplácet výhry v obou směrech. Základní počet 5 výherních řádků tak platí nejen zleva doprava, ale i zprava doleva, což znamená hned 10 výherních řádků najednou. Výplaty v obou směrech zvyšují šance na výhru a pumpují do hry přívaly adrenalinu, protože dokud se nezastaví poslední válec, nic není ztraceno (často).

Sazka dvojčátka – roztočit je?

Respin Twins je poutavý český automat, který se nebojí experimentovat. Funkce “respin” společně s vyplácením výher v obou směrech působí psychologicky velice dobře. Hráči si drží naději na výhru často až do zastavení posledního válce, což je opravdu unikátní jev. Máte-li rádi pořádnou dávku napětí, Respin Twins je pro vás to pravé. Pakliže tomu stále ještě nevěříte, vyzkoušejte tento hrací automat zdarma na našich stránkách.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty